خرید فوری مدرک دانشگاهی برای رتبه بندی شرکت
خرید فوری مدرک دانشگاهی برای رتبه بندی شرکت

خرید مدرک برای رتبه بندی شرکت + خرید و فروش مدرک کاردانی کارشناسی ارشد فوق دیپلم و لیسانس قانونی معتبر با استعلام

خرید مدرک برای رتبه بندی شرکت ها یکی از روش های رایج در مشاغل امروزی است. بسیاری از شرکت ها برای کسب امتیاز مورد نظر به مدارک تحصیلی افراد نیاز دارند. به همین خاطر از مدرک تحصیلی آن ها در این زمینه استفاده می کنند. این فرایند چندان قانونی نیست ولی به سادگی نمی توان انجام این اعمال را مورد پیگیرد قانونی قرار داد. شرکت ها این مدارک تحصیلی را در پرونده های خود ثبت کرده و افراد دارای مدرک را به عنوان مهندس شرکت معرفی می کنند. به این ترتیب اعتبار آن ها افزایش می یابد.

روش های تامین مهندس در شرکت ها

 خرید مدرک تحصیلی برای رتبه بندی شرکت برای تامین نیروی کار ثبت شده در دفاتر و اسناد مربوطه در شرکت ها انجام می گیرد. هر یک از این شرکت ها برای تامین مهندس خود به سراغ افراد با مدارک تحصیلی معتبر و سابقه کار کافی در سازمان بیمه می گردند و با استفاده از سوابق آن ها به کسب امتیاز بیشتر در حیطه کاری خود می پردازند. شرکت ها پس از ثبت به حضور این مهندسین امتیاز آور نیاز دارند و از مدارک تحصیلی و سوابق حرفه ای آن ها به نفع خود استفاده کرده و در قبال آن هزینه ای به مهندسین پرداخت می کنند.

در صورتی که یک شرکت فاقد نیروی کار امتیاز آور باشد، اقدام به اجاره مدرک تحصیلی لیسانس این افراد برای پیشبرد اهداف خود می کند. سابقه حرفه ای کاری این افراد سبب افزایش اعتبار شرکت و سازمان مورد نظر می شود. هر یک از این مدارک با در نظر گرفتن رتبه و جایگاه فرد و تجربه کاری او قیمت گذاری شده و اجاره مشخصی برای آن تعیین می شود.

مراحل تامین مهندس در شرکت ها

پس از فروش مدرک برای رتبه بندی مراحل کار آغاز می شود. در این مرحله باید مدرک مهندس معرفی شده مورد بررسی قرار گرفته و استعلام شود. در غیر این صورت سابقه کاری او امتیازی برای شرکت به همراه نمی آورد. استعلام مدرک در راستای جلوگیری از استفاده از مدارک جعلی انجام می گیرد. برخی از شرکت ها برای خرید مدرک برای رتبه بندی شرکت ها از سابقه کاری مهندسین خارج از کشور استفاده می کنند. به این ترتیب امتیاز آن ها بالاتر می رود.

برای شرکت های پیمان کاری قیمت گذاری این مدارک تحصیلی به عوامل مختلفی بستگی دارد. این قیمت ها رقم ثابتی نیستند و تعریف مشخصی برای آن ها وجود ندارد؛ بسته به توافقات بین کارفرما و مهندس امتیاز آور هزینه اجاره مدارک او تعیین می شود. در این خصوص گاها مشکلاتی نیز به وجود می آید. در صورتی که شما با تعهدات مربوط به اجاره مدارک خود آشنا نباشید، با مسئولیت هایی در این حیطه رو به رو می شوید که زیان های جبران ناپذیری برای شما و اعتبارتان به وجود می آورد.

images 1669534093 - خرید فوری مدرک دانشگاهی برای رتبه بندی شرکت

خرید مدرک برای رتبه بندی شرکت های عمرانی

خرید مدرک تحصیلی برای رتبه بندی شرکت های عمرانی بیشتر از سایر حیطه ها انجام می گیرد. در هر یک از مشاغل مهندسی راه سازی، مهندسی عمران و… کمبود نیروی حرفه ای و متخصص وجود دارد. به همین خاطر از اعتبار مهندسین امتیاز آور استفاده می شود. در صورتی که در این شرکت ها دو مهندس امتیاز آور وجود داشته باشد، شرکت مورد نظر در دو زمینه تقاضای رتبه می کند. این امتیازات یک نقطه قوت مهم برای شرکت های مهندسی و ساخت و ساز به شمار می روند.

بررسی قوانین موجود در این زمینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. در صورتی که از این قوانین آگاهی نداشته باشید، روند امتیاز گیری برای شرکت شما با مشکلاتی رو به رو می شود. همچنین در این زمینه مالیات هایی نیز تعیین می شوند که باید پیش تر این موارد را بررسی کنید. در صورتی که به امضای مهندسین در راستای اجاره مدارک نیاز داشته باشند، به این امضا مالیات تعلق می گیرد. مشورت با کارشناسان و افراد آگاه در این حوزه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و روند کارها را سریع تر می کند.

قرارداد فروش و اجاره مدرک تحصیلی برای رتبه بندی شرکت ها

فروش مدرک برای رتبه بندی شرکت طی یک قرارداد رسمی انجام می گیرد. این قرارداد از اعتبار مدنی برخوردار می باشد. در این قرارداد دو طرفه در یک سوی آن شرکت مورد نظر قرار می گیرد و در بخش بعدی افراد متخصص و مهندسین حرفه ای ایفای نقش می کنند. مهندسین متعهد می شوند که مدرک تحصیلی و سوابق حرفه ای کار خود را برای مدت مشخصی در اختیار شرکت مورد نظر قرار دهند و در ازای این کار هزینه ای را بابت اجاره مدرک خود دریافت کنند. هر یک از این افراد باید از شرایط لازم برای معرفی به عنوان مهندس امتیاز آور برخوردار باشند. در غیر این صورت روال کارها به درستی پیشروی نخواهد کرد.

شرایط مهم مهندسین امتیاز آور

هر مهندسی امتیاز مورد نیاز برای شرکت شما را کسب نمی کند! از این رو برای بستن قرارداد برای اجاره یا خرید مدرک برای رتبه بندی شرکت ها باید به شرایط فرد مورد نظر دقت داشته باشید. هر یک از این مهندسین از مدت زمان تحصیل به خصوصی برخوردار می باشند، سوابق کاری خاص خود را دارند و امتیاز به خصوصی را برای شرکت شما کسب می کنند. شما می توانید، با در نظر گرفتن شرایط این افراد امتیاز به دست آمده از فعالیت های آن ها را تخمین بزنید. برخی از شرایط مورد نیاز در این حیطه به شرح زیر می باشند:

  • مهندس انتخابی شما باید در رشته تعیین شده دارای 7 سال سابقه کار باشد. این میزان سابقه کار به صورت حداقلی است و کمتر از آن امتیاز مطلوبی برای شرکت شما به همراه نمی آورد. به علاوه رشته کاری او باید با حرفه و فعالیت های شرکت شما تناسب داشته باشد.
  • در صورتی که شما از دو مهندس برای کسب امتیاز استفاده کنید، مهندسین با سابقه کاری 3 ساله نیز امتیاز مورد نیاز شما را به دست می آورند.
  • هر یک از این مهندسین باید از حق بیمه در طول دوران فعالیت حرفه ای خود نیز بهره مند باشند. در غیر این صورت کارایی مورد نظر را برای شرکت و سازمان شما نخواهند داشت.
images 1669533943 - خرید فوری مدرک دانشگاهی برای رتبه بندی شرکت

بررسی امتیاز مهندسین در شرکت های مشاوره

خرید مدرک تحصیلی برای رتبه بندی شرکت برای کسب امتیاز از این مدارک انجام می گیرد. از این رو باید به امتیازات هر یک از این افراد دقت داشته باشید. امکانات نرم افزاری و سخت افزاری امروزی برای تخمین امتیازات مربوط به این افراد مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید، از خدمات مشاوره در این حیطه نیز استفاده کنید.

جمع بندی

در سال های اخیر فروش مدرک برای رتبه بندی شرکت ها و سازمان های پیمانکاری در عرصه های مختلف بسیار رایج شده است و شرکت ها با استفاده از این روش های ساده در تلاش هستند تا کمبود نیروی خود را جبران کنند. به این ترتیب بازار کار مناسبی برای این دسته مهندسین ایجاد شده است. سابقه کاری این مهندسین از اهمیت بسیار زیادی در این حیطه برخوردار می باشد. قیمت خرید و اجاره این مدارک بسته به سابقه و اعتبار مدارک تحصیلی این افراد تغییر می کند. پیش از خرید این مدارک باید حتما در رابطه با اعتبار فرد مورد نظر بررسی های لازمه را انجام دهید. به این ترتیب ریسک این قبیل قراردادها به حداقل می رسد.

مرجع اصلی این مقاله درباره خرید مدرک تحصیلی وب سایت مشاوره تحصیلی https://www.daneshgozar.com/ دانش گذار می باشد، که جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید به این سایت مراجعه نمایید.