خلعتبری: دوست ندارم درباره وضعیتم در سپاهان صحبت کنم/ با فولاد قرارداد دارم و می‌مانم
خلعتبری: دوست ندارم درباره وضعیتم در سپاهان صحبت کنم/ با فولاد قرارداد دارم و می‌مانم

محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیتش برای فصل بعد و اینکه آیا قرار است در فولاد بماند، گفت: من یک فصل دیگر با باشگاه فولاد قرارداد دارم و در این تیم می‌مانم. خوشبختانه شرایط تیم هم در فصل گذشته خوب بود و نتایج خوبی گرفتیم. از طرفی کار کردن […]

محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیتش برای فصل بعد و اینکه آیا قرار است در فولاد بماند، گفت: من یک فصل دیگر با باشگاه فولاد قرارداد دارم و در این تیم می‌مانم. خوشبختانه شرایط تیم هم در فصل گذشته خوب بود و نتایج خوبی گرفتیم. از طرفی کار کردن با نکونام هم فوق‌العاده است و آقاجواد را یک مربی بادانش، کاربلد و بسیار حرفه‌ای می‌دانم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا از عملکردت در فصل گذشته راضی هستی؟»، تصریح کرد: من در سپاهان زیاد بازی نکردم و دوست ندارم در مورد شرایطم در این تیم صحبت کنم، ولی در فولاد وضعیتم بهتر شد. البته خیلی فرصت بازی پیدا نکردم و این موضوع برایم جالب نبود. طبیعتاً هر بازیکنی که نیمکت‌نشین می‌شود این شرایط را دوست ندارد، ولی من به تصمیم نکونام احترام می‌گذارم. امیدوارم فصل بعد شرایط بهتری را تجربه کنم.

وینگر تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره شرایط این تیم برای فصل بعد تصریح کرد: مطمئناً با درایت نکونام و تلاش مدیران باشگاه و کارخانه تیم خوبی خواهیم داشت. فولاد بازیکنان خوبی دارد و قرار است چند بازیکن هم با نظر سرمربی به تیم اضافه شوند. من مطمئنم که فولاد در لیگ سال بعد جزو سه تیم اول لیگ خواهد بود.

 

انتهای پیام/

منبع