خودروی برقی ساخت ویتنام به دنبال حضور در بازارهای جهانی
خودروی برقی ساخت ویتنام به دنبال حضور در بازارهای جهانی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، وینفست قصد دارد با نماد وی اف اس در بازار بورس سهام حضور یابد. این شرکت ویتنامی امیدوار است از این طریق سرمایه لازم برای ساخت کارخانه خودروسازی در کارولینای شمالی را نیز تأمین کند. وین فست که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۹ آغاز کرده، امیدوار […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، وینفست قصد دارد با نماد وی اف اس در بازار بورس سهام حضور یابد. این شرکت ویتنامی امیدوار است از این طریق سرمایه لازم برای ساخت کارخانه خودروسازی در کارولینای شمالی را نیز تأمین کند.
وین فست که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۹ آغاز کرده، امیدوار است بتواند با خودروسازان بزرگ سازنده اتومبیل‌های برقی به خوبی رقابت کند. این شرکت دو خودروی شاسی بلند برقی وی اف ۸ و وی اف ۹ را تولید کرده و برای کاهش هزینه خرید فروش لیزینگی باتری خودرو را هم در دستور کار خود قرار داده است.
این شرکت از همراهی و جذب سرمایه از تعدادی از بانک‌ها و مؤسسات اعتباری آمریکا نیز خبر داده است. وینفست قصد دارد سالانه ۱۵۰ هزار خودروی برقی در کارخانه خود در کارولینای شمالی آمریکا تولید و روانه بازار کند. این شرکت امیدوار به جذب ۲ میلیارد دلار سرمایه از بازار سهام آمریکا است.