داور نباید کعبی را اخراج می‌کرد
داور نباید کعبی را اخراج می‌کرد

به گزارش مهر، علیرضا نقی زاده در جمع خبرنگاران بعد از مصاف سپاهان و مس رفسنجان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. در نیمه اول در نظم دفاعی دستورات آقای ربیعی را اجرایی کردیم ولی با یک اشتباه گل خوردیم که خوشبختانه به بازی برگشتیم. وی افزود: احساس می‌کنم داور بازی نباید عقیل کعبی را […]

به گزارش مهر، علیرضا نقی زاده در جمع خبرنگاران بعد از مصاف سپاهان و مس رفسنجان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. در نیمه اول در نظم دفاعی دستورات آقای ربیعی را اجرایی کردیم ولی با یک اشتباه گل خوردیم که خوشبختانه به بازی برگشتیم.

وی افزود: احساس می‌کنم داور بازی نباید عقیل کعبی را اخراج می‌کرد و کمی با ما ناملایم بود و در دقایق آخر با بدشانسی نتوانستیم بازی را ببریم.

بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان ادامه داد: به تیم سپاهان تبریک می‌گویم، تیم خوبی که باشگاه خوبی است ولی ما نشان دادیم مستحق برد بودیم و یک تر زدیم و یک گل هم از خط دروازه بیرون کشیدند.

وی اضافه کرد: من یک سال در سپاهان حضور داشتم ولی اسیر بدشانسی شدم و نتوانستم برای این تیم آن طور که باید بازی کنم و مصدومیت بدی داشتم ولی مدیران همیشه پشت بازیکن ایستادند.