دبیر: از شما انتظار داریم برای قهرمانی تلاش کنید
دبیر: از شما انتظار داریم برای قهرمانی تلاش کنید

به گزارش مهر، رئیس فدراسیون کشتی صبح امروز با حضور در جمع ملی پوشان آلیش بانوان گفت: فدراسیون کشتی تمامی امکانات خود را در اختیار شما قرار داده و انتظار دارد شما نیز تمام تلاش خود را برای قهرمانی انجام دهید. دبیر با اشاره به اینکه مسابقات کشتی آلیش بانوان قهرمانی کشور در خانه کشتی […]

به گزارش مهر، رئیس فدراسیون کشتی صبح امروز با حضور در جمع ملی پوشان آلیش بانوان گفت: فدراسیون کشتی تمامی امکانات خود را در اختیار شما قرار داده و انتظار دارد شما نیز تمام تلاش خود را برای قهرمانی انجام دهید.

دبیر با اشاره به اینکه مسابقات کشتی آلیش بانوان قهرمانی کشور در خانه کشتی شهید هادی برگزار شد تصریح کرد: تمام سعی ما این است از تمامی امکانات به جهت پیشرفت شما استفاده کنیم و قطعاً در صورت آماده شدن سالن شهید صدرزاده، اردوهای بانوان در خانه‌های کشتی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: تیم ملی آلیش بانوان می‌تواند به عنوان نماینده بانوان ورزشکار ایران در میادین آسیایی و جهانی افتخارآفرین باشد و فدراسیون کشتی نیز تمام تلاش خود را در جهت حمایت از شما انجام خواهد داد.

دبیر با تأکید بر حفظ مسائل اخلاقی و شئونات اسلامی تصریح کرد: شما به عنوان نمایندگان کشتی ایران محسوب می‌شوید و باید کوشش و تلاشتان این باشد که ابتدا شأن و جایگاه این ورزش ملی، مذهبی و سنتی حفظ و در ادامه نیز به عنوان نمایندگان بانوی ورزش ایران به عنوان یک الگوی اخلاقی و ورزشی در میان جامعه و نسل آینده آلیش بانوان باشید.

دبیر در پایان با اشاره به اینکه توان فنی شما خوب است و باید سعی کنید که بهتر شوید خاطرنشان کرد: پس از حضور در اردوی تیم ملی و بازگشت به خانه، پدر و مادر شما باید این را حس کنند که شما از نظر اخلاقی هم بهتر شده‌اید.