دبیر شورای راهبری فناوری‌ها و تولیدات دانش‌بنیان منصوب شد
دبیر شورای راهبری فناوری‌ها و تولیدات دانش‌بنیان منصوب شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حکم سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، مهدی الیاسی به ع نوان دبیر شورای راهبری فناوری‌ها و تولیدات دانش بنیان منصوب شد. در این حکم آمده است: « در اجرای تبصره ۲ ماده ۲ آیین نامه داخلی شورای راهبری فناوری […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حکم سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، مهدی الیاسی به ع نوان دبیر شورای راهبری فناوری‌ها و تولیدات دانش بنیان منصوب شد.

در این حکم آمده است: « در اجرای تبصره ۲ ماده ۲ آیین نامه داخلی شورای راهبری فناوری ها و تولیدات دانش بنیان مصوب جلسه مورخ ۰۹/۰۴/۱۴۰۱ شورای راهبری فناوری ها و تولیدات دانش بنیان، به موجب این حکم شما به عنوان دبیر شورای راهبری فناوری‌ها و تولیدات دانش بنیان منصوب می شوید.»

«امید است با اتکال به خداوند متعال، ضمن بهره گیری از همه امکانات و ظرفیت های موجود در تحقق اهداف کشور در حوزه اقتصاد دانش بنیان و خصوصا اجرایی سازی ماموریت های شورا در قانون جهش تولید دانش بنیان کوشا باشید. توفیقات روزافزون آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله و تحقق آرمان های نظام اسلامی از درگاه خداوند سبحان مسالت می نمایم.»

منبع