درخشش دو بازیکن تیم ملی ایران در هفته چهارم لیگ اسپانیا
درخشش دو بازیکن تیم ملی ایران در هفته چهارم لیگ اسپانیا

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از دیدارهای هفته چهارم لیگ دسته اول فوتسال اسپانیا شب گذشته تیم‌های پالما و کوردوبا به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با پیروزی پرگل ۶ بر ۲ پالما به پایان رسید. حسین طیبی و مسلم اولادقباد دو بازیکن تیم ملی فوتسال ایران که اخیراً در رقابتهای […]

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از دیدارهای هفته چهارم لیگ دسته اول فوتسال اسپانیا شب گذشته تیم‌های پالما و کوردوبا به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با پیروزی پرگل ۶ بر ۲ پالما به پایان رسید.
حسین طیبی و مسلم اولادقباد دو بازیکن تیم ملی فوتسال ایران که اخیراً در رقابتهای قهرمانی آسیا حضور داشتند، در این مسابقه برای پالما به میدان رفتند و عملکرد درخشانی از خود بر جای گذاشتند.

اولادقباد در بازی مقابل کوردوبا

طیبی که به عنوان آقای گل مسابقات فوتسال آسیا رسیده بود، در بازی شب گذشته پالما دو بار گلزنی کرد و مسلم اولادقباد، بهترین بازیکن آسیا هم یکی از گل‌های پالما را وارد دروازه کوردوبا کرد.
ترتیب گل‌های این مسابقه به شرح زیر است:
۱-۰ کارلیتوس (دقیقه ۷)؛ ۲-۰ طیبی (دقیقه ۹)، ۲-۱ سائورا (دقیقه ۱۴)؛ ۳-۱ ریویلوس (دقیقه ۱۷)؛ ۳-۲ ویانا (دقیقه ۲۶)؛ ۴-۲ توماز (دقیقه ۳۳)، ۵-۲ مسلم اولادقباد (دقیقه ۳۳) و ۶-۲ طیبی (دقیقه ۳۹).

شادی گل بازیکنان پالما

پالما با این برد ۷ امتیازی شد تا موقتاً بعد از بارسلونای ۱۲ امتیازی در رده دوم جدول قرار بگیرد. سایر مسابقات هفته چهارم امروز برگزار می‌شود.