درگیری پلیس فرانسه با هواداران تیم «مراکش»/ بازداشت بیش از ۴۰ نفر
درگیری پلیس فرانسه با هواداران تیم «مراکش»/ بازداشت بیش از ۴۰ نفر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، رسانه‌های فرانسوی امروز (یکشنبه) از بازداشت بیش از ۴۰ نفر در پی درگیری هواداران تیم ملی فوتبال مراکش  با نیروهای پلیس پاریس خبر دادند. به نوشته رسانه‌های فرانسوی، پلیس پاریس ۴۲ نفر را در جریان این درگیری‌ها بازداشت کرده است. هواداران تیم ملی فوتبال مراکش پس از […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، رسانه‌های فرانسوی امروز (یکشنبه) از بازداشت بیش از ۴۰ نفر در پی درگیری هواداران تیم ملی فوتبال مراکش  با نیروهای پلیس پاریس خبر دادند.
به نوشته رسانه‌های فرانسوی، پلیس پاریس ۴۲ نفر را در جریان این درگیری‌ها بازداشت کرده است.

هواداران تیم ملی فوتبال مراکش پس از پیروزی این تیم برابر پرتغال در یک‌چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، غروب دیروز (شنبه) در میدان «شانزلیزه» تجمع کردند. بر اساس گزارش‌ها، نیروهای پلیس برای متفرق کردن آنها از گاز اشک‌آور استفاده کردند. گزارش‌ها حاکی از آن است که در این تجمع حدود ۲۰ هزار نفر حضور داشتند.
نشریه دیلی‌میل انگلیس اما در گزارشی شمار بازداشتی‌ها پس از پیروزی دیشب تیم ملی فرانسه برابر انگلیس را ۷۴ تن ذکر کرده است.
تیم ملی فوتبال مراکش پس از پیروزی دیشب، به نخستین تیم آفریقایی بدل شد که به نیمه نهایی جام جهانی می‌رسد. این تیم روز چهارشنبه در این مرحله به مصاف تیم ملی فرانسه، مدافع عنوان قهرمانی خواهد رفت.