در مراکز تخصصی سوئیچ چه خدماتی برای بی ام و ارائه می شود؟
در مراکز تخصصی سوئیچ چه خدماتی برای بی ام و ارائه می شود؟

انواع خدمات سوئیچ بی ام و با توجه به این که خودرو بی ام و مدل‌های متفاوتی دارد، سوئیچ و ریموت مربوط به هر خودرو بی ام و نیز خصوصیات فنی منحصر به فرد خود را دارد. هر چند سوئیچ‌ها و ریموت های بی ام و از لحاظ ظاهری شباهت‌هایی به هم دارند، اما تأمین […]

انواع خدمات سوئیچ بی ام و

با توجه به این که خودرو بی ام و مدل‌های متفاوتی دارد، سوئیچ و ریموت مربوط به هر خودرو بی ام و نیز خصوصیات فنی منحصر به فرد خود را دارد. هر چند سوئیچ‌ها و ریموت های بی ام و از لحاظ ظاهری شباهت‌هایی به هم دارند، اما تأمین امنیت خودرو بی ام و در گرو توجه به خصوصیات فنی هر ریموت است؛ بنابراین اگر صاحب این خودرو هستید، پیشنهاد می‌دهیم قبل از بروز هر نوع مشکل در سوئیچ خودرو خود، زاپاس آن را تهیه کنید. از خدمات مربوط به ساخت سوئیچ بی ام و می‌توان به مواردی همچون تراش تیغه، کپی ریموت، تعریف و پروگرام ریموت و موارد دیگر اشاره کرد. هرچند این خدمات مربوط به ساخت سوئیچ در بسیاری از خودروهای لاکچری دارای سوئیچ هوشمند انجام می‌شود، اما در مورد خودروی بی ام و مسئله کمی متفاوت است.

عیب یابی و تعمیر ریموت بی ام و

ریموت خودروی لاکچری بی ام و به صورت کیلس است. در واقع برای استارت این خودرو دیگر از کلیدهای مکانیکی استفاده نمی‌شود. از آنجا که ریموت بی ام و به صورت کیلس بوده و برای هر خودرو تنها یک ریموت کنترل مخصوص تولید می‌شود،به خوبی می‌توان اهمیت تعمیر و با ساخت ریموت یدک را توجیه و درک کرد. طبیعتا شما نمی‌توانید برای باز کردن درب بی ام و خود از ریموت دیگری استفاده کنید. از طرفی تعمیر ریموت نیز کار دشواری است. به همین خاطر تنها تعمیرکاران حرفه‌ای توانایی تعمیر ریموت و یا در صورت لزوم توانایی ساخت مجدد آن را دارند. همان‌طور که گفتیم، خرابی‌های رایج مربوط به سوئیچ بی ام و و ریموت آن، به دلیل شکستن یا ورود رطوبت به داخل ریموت رخ می‌دهد‌. در مدل‌های اسمارت و یا مدل‌های بالاتر که ریموت بی ام و هوشمند است، خرابی باتری سوئیچ نیز باعث از کار افتادن آن می‌شود.

images 1669106689 - در مراکز تخصصی سوئیچ چه خدماتی برای بی ام و ارائه می شود؟

کددهی و پروگرام ریموت بی ام و

برای کددهی ریموت و سوئیچ بی ام و ابتدا باید تیغه سوئیچ با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک مخصوص تراشیده شود. در واقع پروسه کددهی پس از تراشیده شدن تیغه و با استفاده از دستگاهی به نام دیاگ آغاز می‌شود. برای این که پروسه کددهی با کیفیت بالا انجام شود، تعمیرکار باید علاوه بر تخصص و مهارت کافی، صبر و حوصله زیادی به خرج دهد. این کار بیشتر از هر چیزی به دقت ‌و ظرافت احتیاج دارد. برای این که بتوانید کد جدیدی برای ریموت تعریف کنید، باید یک ریموت خام در اختیار داشته‌باشید. طبیعتا برای این منظور باید کد قبلی ریموت را برداشته و به اصطلاح ریموت را خام کنید. پس از آن می‌توان کد جدیدی برای ریموت تعریف کرد. یکی از خدمات تخصصی مربوط به کددهی ریموت، پروگرام ریموت است. پروگرام در واقع برنامه و دستور کار ریموت است. با توجه به عملکرد هوشمند ریموت، این برنامه هم از حساسیت بالایی برخوردار است.

ریموت بی ام و باید به سرور اصلی کمپانی خودروسازی بی ام و متصل شود. برای طی کردن این پروسه باید از سوی کمپانی بی ام و یک کد تأییدیه دریافت کنید. علاوه بر آن داشتن یک حساب کاربری مخصوص، از ملزومات پروگرام ریموت بی ام و است. توجه داشته‌باشید برای کددهی ریموت بی ام و باید از سلامت سیستم برق خودرو اطمینان داشته‌باشید. با توجه به این که کددهی چیپ الکترونیکی طی یک فرآیند علمی و کاملا تخصصی انجام می‌شود، هزینه قابل توجهی را متحمل خواهید شد. هرچند مسئله زمان تعمیر یا هزینه صرف شده برای آن چندان اهمیتی ندارد. مهم آن است که فرآیند کددهی با دقت بالایی انجام شود تا در سیستم برقی و کامپیوتری خودرو اختلالی ایجاد نشود. همان‌طور که بارها اشاره کردیم، اهمیت استفاده از خدمات تخصصی مراکز معتبری که در زمینه سوئیچ بی ام و فعالیت دارند، بسیار حائز اهمیت است.

جمع‌بندی

سوئیچ خودروی بی ام و یکی از بخش‌های مهم این خودرو است که عملکرد هوشمند و ساختار الکترونیکی آن امکان سرقت این خودروی لوکس را به صفر رسانده‌ است. سوئیچ مخصوص هر خودرو بی ام و تنها برای استفاده همان خودروست؛ به عبارتی با سوئیچ دیگری نمی‌توانید خودروی خود را روشن کنید. با توجه به اهمیت استفاده از سوئیچ بی ام و ، لازم است در نگهداری آن دقت کنید؛ اما اگر به هر دلیلی دچار خرابی شد، می‌توانید از خدمات متنوع انواع سوئیچ بی ام و برای ساخت یا تعمیر آن استفاده کنید. ساخت سوئیچ و ریموت بی ام و یک فرآیند تخصصی است و باید خدمات آن را به مراکز معتبر از جمله مرکز تخصصی نگین ریموت که مجهز به دستگاه‌های مخصوص سوئیچ خودرو بی ام و بسپارید.