دزدان آمریکایی نفت سوریه را غارت می‌کنند
دزدان آمریکایی نفت سوریه را غارت می‌کنند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «بسام طعمه» وزیر نفت و منابع معدنی سوریه تصریح کرد که نظامیان تروریست آمریکایی نفت این کشور را غارت می کنند. وزیر نفت و منابع معدنی سوریه در این خصوص گفت: آمریکایی‌ها و دنباله روهای این کشور، در هدف قرار دادن منابع نفتی سوریه و کِشتی‌های […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «بسام طعمه» وزیر نفت و منابع معدنی سوریه تصریح کرد که نظامیان تروریست آمریکایی نفت این کشور را غارت می کنند.

وزیر نفت و منابع معدنی سوریه در این خصوص گفت: آمریکایی‌ها و دنباله روهای این کشور، در هدف قرار دادن منابع نفتی سوریه و کِشتی‌های امدادرسانی به این کشور، مانند دزدها رفتار می‌کنند. حمله ای که به سوریه انجام شد، در هیچ منطقه‌ای (از جهان) صورت نگرفت؛ چه از منظر ممانعت از بهره‌بردای منابع و چه از نظر امدادرسانی به ما.

بر اساس اعلام این خبرگزاری، «بسام طعمه» تأکید کرد که مناطق تحت اشغال آمریکا بالغ بر ۹۰ درصد از ذخایر نفت سوریه را در خود جای داده است و تروریست‌های آمریکایی شرق و شمال شرق سوریه را اشغال کرده‌اند تا بتوانند با همکاری تروریست ها و عناصر وابسته به خود، نفت سوریه را غارت کنند.