دستورات نایب رئیس مجلس برای تامین زیرساخت‌های جاده‌ای خراسان جنوبی
دستورات نایب رئیس مجلس برای تامین زیرساخت‌های جاده‌ای خراسان جنوبی

 در این بازدید که امروز شنبه ۱۱ تیر صورت گرفت، درخواست شورای شهر و شهرداری سربیشه مبنی بر اختصاص اعتبار برای زیرسازی بافت جدید الحاقی به شهر سربیشه در طرح جدید مسکن مطرح شد و مقرر گشت بعد از برآورد هزینه‌های اولیه، اعتباراتی به این موضوع اختصاص یابد. به گزارش ایسنا، نایب رئیس اول مجلس […]

 در این بازدید که امروز شنبه ۱۱ تیر صورت گرفت، درخواست شورای شهر و شهرداری سربیشه مبنی بر اختصاص اعتبار برای زیرسازی بافت جدید الحاقی به شهر سربیشه در طرح جدید مسکن مطرح شد و مقرر گشت بعد از برآورد هزینه‌های اولیه، اعتباراتی به این موضوع اختصاص یابد.

به گزارش ایسنا، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی طی سفری یک روزه به خراسان جنوبی از بخش های مختلف شهرستان های سربیشه و نهبندان بازدید می‌کند.

در این سفر علیرضا عباس زاده معاون امور عمرانی استاندار و مصطفی نخعی نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس حضور دارند.

همچنین در بازدید نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از درح، اختصاص ۳۵۰ تن قیر رایگان به بخش درح اختصاص یافت.

نیکزاد با حضور در مناطق مرزی شهر سربیشه و بازدید از شهر درح دستورات لازم را برای اختصاص ۳۵۰ تن قیر و یک دستگاه حمل زباله به شهر مرزی درح صادر کرد. 

وی درخصوص درخواست اهالی منطقه مبنی بر رفع مشکلات آب شرب درح، دستورات لازم مبنی بر اختصاص اعتبارات لازم تأمین آب شرب این منطقه را صادر کرد و گفت: این موضوع را حل کرده و اعتبار را از تهران می‌گیرم. 

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در خصوص تأمین اعتبار برای بند خاکی درح نیز گفت: سه میلیارد تومان برای بند خاکی درح به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اختصاص خواهد یافت.

انتهای پیام 

منبع