دستور ویژه وزیر ورزش برای بررسی ایمنی سکوهای ورزشگاه آزادی
دستور ویژه وزیر ورزش برای بررسی ایمنی سکوهای ورزشگاه آزادی

به گزارش ایسنا، سید حمید سجادی در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به گزارش منتشر شده در یکی از روزنامه‌های ورزشی درباره وضعیت ایمنی سکوهای ورزشگاه آزادی اظهار کرد: سلامت مردم و هواداران خط قرمز ماست. همه تلاش‌ها برای این صورت می‌گیرد که هواداران در محیطی سالم و ایمن به […]

به گزارش ایسنا، سید حمید سجادی در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به گزارش منتشر شده در یکی از روزنامه‌های ورزشی درباره وضعیت ایمنی سکوهای ورزشگاه آزادی اظهار کرد: سلامت مردم و هواداران خط قرمز ماست. همه تلاش‌ها برای این صورت می‌گیرد که هواداران در محیطی سالم و ایمن به تماشای رقابت‌های ورزشی بنشینند بنابراین ما خودمان را ملزم به بررسی برخی گزارش‌های منتشر شده می‌دانیم. در حال حاضر هم دستور ویژه‌ای صادر شده تا صحت و سقم گزارش منتشر شده بررسی شود.

او ادامه داد: از هیچ خبری حتی شایعه و تخریب آسان عبور نمی‌کنیم. می‌دانیم هر لحظه دشمن در کمین است و خوب آگاهیم که متاسفانه در ورزش نمک خوردن و نمکدان شکستن کم نیست بنابراین حتی اگر گزارش منتشر شده به منظور تخریب باشد، بخاطر حفظ جان و سلامت مردم خودمان را موظف به پیگیری آن می‌دانیم تا مطمئن شویم همه چیز طبق استاندارد پیش می‌رود.

انتهای پیام

منبع