دستیار معاون علمی در ساماندهی و توسعه زیرساخت‌های فناوری منصوب شد
دستیار معاون علمی در ساماندهی و توسعه زیرساخت‌های فناوری منصوب شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، روح الله دهقانی طی حکمی «دستیار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهوری در ساماندهی و توسعه زیرساخت‌های فناوری و نوآوری» را منصوب کرد. روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان، محمدجواد صدری‌مهر را به عنوان […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، روح الله دهقانی طی حکمی «دستیار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهوری در ساماندهی و توسعه زیرساخت‌های فناوری و نوآوری» را منصوب کرد.
روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان، محمدجواد صدری‌مهر را به عنوان دستیار خود در ساماندهی و توسعه زیرساخت‌های فناوری و نوآوری منصوب کرد.
در حکم دهقانی خطاب به صدری‌مهر آمده است؛
«عطف به ارتقاء ساختار سازمانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و نظر به مراتب شایستگی و تجارب، به موجب این حکم شما را به عنوان دستیار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهوری در ساماندهی و توسعه زیرساخت‌های فناوری و نوآوری منصوب می‌کنم.
از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست های دولت مردمی خواستارم.»
صدری‌مهر دانش‌آموخته رشته کار آفرینی در مقطع دکتری از دانشگاه آزاد اسلامی که در حال حاضر است به عنوان رئیس پارک علم‌ و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت می‌کند. از دیگر سوابق ایشان به مدیریت تجاری‌سازی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیریت گروه اقتصاد دانش بنیان مرکز مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام می توان اشاره کرد.