دشمن در جنگ سخت نمی‌تواند کاری کند/بنیان خانواده را هدف گرفته‌اند
دشمن در جنگ سخت نمی‌تواند کاری کند/بنیان خانواده را هدف گرفته‌اند

به گزارش مهر، جشنواره زوج‌های جوان ویژه کارکنان وظیفه متاهل نیروی پدافند هوایی ارتش، امروز با حضور امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی و حجت الاسلام محمدباقر روشن دل رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو و کارکنان وظیفه متاهل و همسرانشان در سالن مطهری ستاد نیروی پدافند هوایی برگزار شد. در این مراسم، […]

به گزارش مهر، جشنواره زوج‌های جوان ویژه کارکنان وظیفه متاهل نیروی پدافند هوایی ارتش، امروز با حضور امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی و حجت الاسلام محمدباقر روشن دل رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو و کارکنان وظیفه متاهل و همسرانشان در سالن مطهری ستاد نیروی پدافند هوایی برگزار شد.

در این مراسم، امیر سرتیپ صباحی فرد ضمن تبریک عید بزرگ مبعث پیامبر اکرم(ص) در جمع زوج های جوان، گفت: شما جوانان بهترین تصمیم را گرفته اید و به فرمان الهی و سنت رسول الله عمل کرده اید؛ با اقتدار نظامی که جمهوری اسلامی ایران به دست آورده دشمن از لحاظ جنگ سخت نتوانسته و نخواهد توانست کاری از پیش برد و امروز تمام توان خود را در جبهه نرم و از بین بردن بنیان خانواده هزینه می‌کند.

وی افزود: هدف دشمن در این جنگ جوانان کشور هستند و ترویج فرهنگ ازدواج مهمترین راه در مقابله با نقشه‌های آنان است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به بالا رفتن سن ازدواج در جامعه، افزود: ازدواج در ایام جوانی سختی های زندگی را هموارتر می‌کند، چراکه انسان در تصمیم، اقدام و حل مشکلات یاوری برای تکیه کردن پیدا می کند.

امیر صباحی فرد خطاب به زوج‌های جوان،اظهار داشت: احترام نسبت به یکدیگر و خانواده ها را رعایت کنید و به اختلافات جزئی که در همه زندگی ها وجود دارد، دامن نزنید. از بهترین لحظات عمر خود که همین باهم بودن هاست لذت ببرید، غم و غصه را کنار گذاشته و همیشه شاداب باشید.

وی با بیان اینکه دوستان و همسالان خود را نیز تشویق به ازدواج کنید،گفت: چراکه با ازدواج عبور از مشکلات آسان تر خواهد بود، با بالا رفتن سن ازدواج سخت گیری ها در انتخاب همسر و تشکیل زندگی بیشتر خواهد شد.