دشمن در وقایع اخیر به دنبال انداختن پرچم ولایت بود
دشمن در وقایع اخیر به دنبال انداختن پرچم ولایت بود

به گزارش شما آنلاین، آیت الله کاظم صدیقی ظهر شنبه در نشست با دبیران ستادهای امربه معروف و نهی از منکر شهرستان‌های خراسان رضوی اظهار کرد: آمران به معروف باید چهره مردمی داشته باشند تا بتوانند بر دل‌ها اثرگذاری کنند. رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر افزود: دبیران امر به معروف باید […]

به گزارش شما آنلاین، آیت الله کاظم صدیقی ظهر شنبه در نشست با دبیران ستادهای امربه معروف و نهی از منکر شهرستان‌های خراسان رضوی اظهار کرد: آمران به معروف باید چهره مردمی داشته باشند تا بتوانند بر دل‌ها اثرگذاری کنند.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر افزود: دبیران امر به معروف باید از جنس مردم و در میان آنها باشند تا ارتباطی صحیح بین مردم و حکومت اسلامی ایجاد کنند.
وی ادامه داد: همه مشکلات در مقابل اراده خداوند کوچک است و می‌توان با اتکا بر این نعمت بر هر مشکلی غلبه کرد.رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: اکنون زمان آن رسیده است که آمران به معروف به صورت تمام قد به میدان جنگ نرم بیایند و دیگر نباید منتظر امکانات و تجهیزات خاصی باشند.
صدیقی افزود: دشمن در وقایع اخیر به دنبال انداختن پرچم ولایت بود و اثبات کرد برای نابودی معروف‌ها و تبدیل منکرها به معروف به میدان آمده است.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر ادامه داد: اگر معنای امر به معروف و نهی از منکر و حدود آن برای مردم مشخص شود، این اقدام، کارآمدترین شیوه تعامل خواهد بود و جامعه در خواهد یافت که بدون این فریضه ضرر می‌کند.
وی گفت: خداوند بی تفاوتی را در جامعه نمی بخشد و مطابق روایات آنجا که خدا ظالمی را عذاب می‌کند، فرد بی تفاوت به ظلم را همان جا مورد عقوبت قرار می‌دهد.