دعوت بنیاد شهید از مردم شهیدپرور برای حضور در ۲۲ بهمن
دعوت بنیاد شهید از مردم شهیدپرور برای حضور در ۲۲ بهمن

گزارش خبرگزاری مهر، بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور بیانیه‌ای از ملت بزرگ و انقلابی ایران به ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران جهت شرکت در ۲۲ بهمن دعوت کرد. متن بیانیه بنیاد شهید و امور ایثارگران به شرح زیر است: بسمه‌تعالی «راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن مظهر اقتدار ملی است» مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) ۲۲ […]

گزارش خبرگزاری مهر، بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور بیانیه‌ای از ملت بزرگ و انقلابی ایران به ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران جهت شرکت در ۲۲ بهمن دعوت کرد. متن بیانیه بنیاد شهید و امور ایثارگران به شرح زیر است:
بسمه‌تعالی
«راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن مظهر اقتدار ملی است»
مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)
۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، یادآور حماسه پرشکوه و بی‌نظیر ملتی است که با هدایت رهبری فرزانه، رژیم استبدادی ستمشاهی و قدرت‌های استکباری حامی آن را شکست داد. نقش شهدا و ایثارگران معظم انقلاب اسلامی در این پیروزی بر کسی پوشیده نیست و شهدای انقلاب اسلامی به‌یقین پرچم‌داران مبارزه علیه ظلم و طاغوت هستند. این روز بزرگ یادآور حماسه‌ای جاوید و خیزش مردمی آزاده برای رهایی از بند استکبار در قرن حاضر است که استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به رهبری امام خمینی (ره) به ارمغان آورد.
بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به تمامی حماسه‌سازان و فجر آفرینان، از ملت بزرگ و انقلابی و به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران که همیشه و در تمامی عرصه‌های انقلابی و اجتماعی حضوری فعال، پرثمر و باشکوه داشته‌اند دعوت می‌نماید با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دگر اتحاد و انسجام ملی و عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جهان و جهانیان نشان دهند.