دفاع جالب رئیس باشگاه پورتو از طارمی در برابر اهانت باشگاه اسپورتینگ
دفاع جالب رئیس باشگاه پورتو از طارمی در برابر اهانت باشگاه اسپورتینگ

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژرژ نونو پینتو داکاستا رئیس باشگاه پورتوی پرتغال در گفت‌و‌گو با سایت این باشگاه، نسبت به اهانت صورت گرفته به مهدی طارمی از سوی باشگاه اسپورتینگ لیسبون واکنش نشان داد و از مهاجم ایرانی تیمش دفاع کرد. اخیراً سایت باشگاه اسپورتینگ با انتشار مطلبی علیه طارمی به او القابی همچون دلقک و […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژرژ نونو پینتو داکاستا رئیس باشگاه پورتوی پرتغال در گفت‌و‌گو با سایت این باشگاه، نسبت به اهانت صورت گرفته به مهدی طارمی از سوی باشگاه اسپورتینگ لیسبون واکنش نشان داد و از مهاجم ایرانی تیمش دفاع کرد.

اخیراً سایت باشگاه اسپورتینگ با انتشار مطلبی علیه طارمی به او القابی همچون دلقک و ساحر مار و … داده بود که این موضوع با واکنش باشگاه پورتو و طرفداران این تیم همراه شد. طارمی نیز چند روز بعد از این ماجرا هت‌تریک کرد و پاسخ انتقادات صورت گرفته را در زمین بازی داد.

پینتو داکاستا، در این خصوص گفت: فردی که این مطلب را نوشته و گویا یک وکیل هم هست، حرکتی نژادپرستانه انجام داد اما من فقط او را مقصر نمی‌دانم چون متأسفانه نظیر چنین افراد نژادپرستی زیاد هستند. من نمی‌دانم آیا به خاطر من است که آنها (مسئولان باشگاه اسپورتینگ) خیلی راحت از کنار این قضیه گذشتند و وانمود کردند که هیچ اتفاقی نیفتاده است.

رئیس باشگاه پورتو افزود: به هر حال اینکه الان یک وکیل چنین رفتاری نشان داده و چنین اظهاراتی را بیان کرده، بسیار تأسف‌آور است و نشان دهنده ذهنیت و طرز تفکر برخی از افراد جامعه. طارمی اما از کنار این مسئله عبور کرد و به خوبی نشان داد که نمی‌گذارد چنین چیزهایی روی او تأثیر منفی بگذارد. آن فرد، طارمی را یک ساحر مار توصیف کرده است. شاید به قول او طارمی یک ساحر مار باشد اما طارمی همه حیواناتی که فوتبال را دوست دارند افسون خود می‌کند، چون او یک بازیکن فوق‌العاده است.

 

انتهای پیام/

 

 

 

منبع