دهمرده: علت رها شدگی بانک‌های خصوصی ناکارآمدی قانون فعلی بانکداری است
دهمرده: علت رها شدگی بانک‌های خصوصی ناکارآمدی قانون فعلی بانکداری است

حبیب‌الله دهمرده در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه «وضع بانک‌های جمهوری اسلامی کلا خوب نیست»، اظهار کرد: اساساً شیوه بانکداری در کشور ما، در دنیا جواب نداده و در ایران نیز جواب نخواهد داد. وی افزود: الان شیوه‌ای در بانک‌ها رواج یافته که بجای اینکه از سپرده های مردم در کارهای تولیدی و عمرانی […]

حبیب‌الله دهمرده در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه «وضع بانک‌های جمهوری اسلامی کلا خوب نیست»، اظهار کرد: اساساً شیوه بانکداری در کشور ما، در دنیا جواب نداده و در ایران نیز جواب نخواهد داد.
وی افزود: الان شیوه‌ای در بانک‌ها رواج یافته که بجای اینکه از سپرده های مردم در کارهای تولیدی و عمرانی و زیرساختی هزینه شود، بانک‌ها به اقداماتی نظیر ساخت‌وساز برج‌ها و ساختمان سازی روی آورده‌اند.
این نماینده مجلس تاکید کرد: امروز بانک‌های خصوصی رها خودشان تبدیل به شر شده‌اند و این موضوع نیز  به دلیل ناکارآمد بودن قانون فعلی بانکداری است.
دهمرده با اشاره به رسیدگی به طرح قانون بانکداری جمهوری اسلامی در صحن مجلس گفت: امیدوارم حرف‌هایی که متخصصین درباره قانون جدید بانک مرکزی مطرح می‌کنند، اجرا شود و این قانون بر اساس اهداف خود پیش برود تا خواسته مردم در خصوص بانکداری تحقق یابد.
انتهای پیام