دکتر شیخ موسس هلدینگ آموزشی و کاریابی نیک اندیشان
دکتر شیخ موسس هلدینگ آموزشی و کاریابی نیک اندیشان

نیک اندیشان، یکی از برترین موسسه های آموزشی در کشور به شمار می رود. موسس و خالق آن، دکتر شیخ است و فعالیت های متفاوتی در آن در حال انجام است. طبق نظرسنجی های انجام شده توسط چطور، زومیت و ایلنا، هلدینگ آموزشی خدماتی نیک اندیشان، به افراد زیادی کمک کرده، و آنها را با […]

نیک اندیشان، یکی از برترین موسسه های آموزشی در کشور به شمار می رود. موسس و خالق آن، دکتر شیخ است و فعالیت های متفاوتی در آن در حال انجام است. طبق نظرسنجی های انجام شده توسط چطور، زومیت و ایلنا، هلدینگ آموزشی خدماتی نیک اندیشان، به افراد زیادی کمک کرده، و آنها را با مهارت هایی قابل توجه، وارد بازار کار کرده است. این، یکی از مهم ترین دستاوردهای این موسسه آموزشی به شمار می رود.

دکتر شیخ کیست؟ در مورد او چه می دانید؟

دکتر شیخ، یکی از اساتید به نام و افراد باهوش، در حوزه های مالی در کشور به شمار می رود. او دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی است و مدرک DBA دارد. داشتن این مدرک، به او کمک کرده است تا در طی سال های فعالیت خود، به عنوان یک کارآفرین نیز شناخته شود.

نکته ی مهم دیگری که خوب است در مورد دکتر حمزه شیخ اطلاع داشته باشید، فعالیت او به عنوان مدرس هوش مالی (FQ) و مدیریت کسب و کار (MBA و DBA) است. فعالیت در این دو رشته، زمینه ساز کارآفرینی و خلق موسسه هایی موفق در کشور شده است.

دکتر شیخ با توجه به نیاز شدیدی که در حوزه مهارت آموزی در جوانان مشاهده کرد، بعد از آنکه تحصیلات آکادمیک خود را در رشته DBA به پایان برد، به فکر افتاد تا یک مجموعه ی آموزشی در جهت افزایش مهارت در جوانان خلق کند و به کسانی که در ابتدای مسیر پیدا کردن یک شغل و حرفه هستند، کمک کند تا بتوانند در کشور به موفقیت های خوبی دست پیدا کنند. همه این آرمان ها و آرزوها، دست به دست هم داد و نیک اندیشان شکل گرفت.

وقتی ایده شکل گیری این موسسه، به ذهن او خطور کرد، همواره به دنبال آن بود که بتواند این موسسه را به یکی از بهترین موسسه های آموزشی در کشور تبدیل کند. بعد از پیگیری های مداوم و تلاش های زیادی که او در راستای همین هدف انجام داد، امروزه، شاهد دستاوردهای این موسسه آموزشی هستیم.

images 1672827437 - دکتر شیخ موسس هلدینگ آموزشی و کاریابی نیک اندیشان

چرا از نیک اندیشان به عنوان یکی از برترین موسسه های آموزشی در کشور یاد می کنند؟

از نیک اندیشان به عنوان یکی از موسسه های برتر آموزشی در کشور یاد می کنند. این موسسه در حوزه های متنوع و متفاوتی در حال برگزاری دوره است. برخی از مهم ترین دلایلی که باعث شده این موسسه را یک موسسه برتر آموزشی در کشور بخوانند، به شرح زیر است:

  • اساتید برتر آموزشی در حال برگزاری دوره های این موسسه هستند. اساتیدی که ما از آنها یاد می کنیم هم، به صورت عملی در حوزه کاری خود فعالیت کرده اند و هم، اطلاعات تئوری جامعی را در اختیار دارند. ترکیب اطلاعات تئوری و عملی، باعث برگزاری دوره هایی بی مانند شده است.
  • این هلدینگ آموزشی خدماتی، برای آنکه طیف وسیعی از افراد بتوانند در دوره های آن حضور پیدا کنند، شهریه ها را به صورت اقساط دریافت می کند. این، یکی از بهترین موقعیت ها برای کسانی است که می خواهند به یک حرفه ای و متخصص در حوزه مورد علاقه شان تبدیل شوند.
  • صدور یک مدرک معتبر بین المللی از دیگر مزیت ها و امتیازات شرکت در دوره های این موسسه به شمار می رود. اگر به فکر مهاجرت به یکی از کشورهای خارجی هستید، دریافت این مدرک می تواند در قبول درخواست شما کمک موثری باشد.
  • تنوع در دوره ها، دیگر امتیاز این موسسه به شمار می رود. شما به هر حوزه ای که علاقه داشته باشید، می توانید در دوره مرتبط با آن که توسط این موسسه برگزار می شود، شرکت کرده و اطلاعات خود را در آن خصوص افزایش دهید.
images 1672827481 - دکتر شیخ موسس هلدینگ آموزشی و کاریابی نیک اندیشان

در موسسه نیک اندیشان، چه دوره هایی برگزار می شود؟

همان طوری که در بالا نیز اشاره کردیم، نیک اندیشان یک موسسه آموزشی است و به دلیل متنوع بودن دوره هایی که برگزار می کند به یکی از بهترین موسسه ها در کشور تبدیل شده است. برخی از مهم ترین دوره هایی که در این موسسه در حال برگزاری است، در ادامه نام برده ایم:

1- دوره فارکس

دوره ی فارکس، یکی از بهترین دوره ها برای تمامی کسانی است که می خواهند وارد بازار فارکس شده، در آن معامله کنند و سود خوبی به دست آورند. دوره فارکس نیک اندیشان ، توسط اساتید به نام و مطرح در کشور برگزار می شود و پشتیبانی خوبی از آن به عمل می آید.

2- دوره تعمیرات پکیج

از دیگر دوره هایی که امروزه، با استقبال خوبی از ناحیه جوانان مواجه شده است، دوره تعمیرات پکیج است. از آنجایی که در اغلب خانه ها، این دستگاه نقش وسیله گرمایشی را به عهده گرفته و آب گرم منازل را تامین می کند، بازار کاری خوبی را می توان برای فعالان این حوزه تصورکرد.

3- دوره تعمیرات موبایل

شغل تعمیرات موبایل، از دیگر مشاغلی است که امروزه، و با توجه به افزایش خرید موبایل و استفاده مردم از آن، با محبوبیت قابل ملاحظه ای رو به رو شده است. کسانی که می خواهند در این حوزه مشغول به کار شوند، خوب است در دوره تعمیر موبایل نیک اندیشان شرکت کنند و اطلاعات تئوری و عملی خود را افزایش دهند.

4- دوره حسابداری

کسب و کارها، در حال بزرگ تر شدن هستند و تعداد آنها نیز رو به زیاد شدن است. هر موسسه ای و هر کسب و کاری برای آنکه بتواند به موفقیت برسد باید یک حسابداری حرفه ای را به استخدام خود در آورد. دوره حسابداری موسسه آموزشی نیک اندیشان شرایط خوبی را برای تربیت حسابداران حرفه ای فراهم کرده است.