دیالوگ‌های ماندگار علی حاتمی و مسعود کیمیایی خوشنویسی شد
دیالوگ‌های ماندگار علی حاتمی و مسعود کیمیایی خوشنویسی شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نمایشگاه، به مناسبت سالروز تولد علی حاتمی و مسعود کیمیایی مدیریت فرهنگی هنری مترو نمایشگاه خوشنویسی سپیده مبرهن را برگزار می‌کند. این نمایشگاه با ۲۳ اثر از ماندگارترین دیالوگ‌های این دو کارگردان که در قاب خطاطی قرار گرفته و با شیوه‌ای نو به سبک شکسته و […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نمایشگاه، به مناسبت سالروز تولد علی حاتمی و مسعود کیمیایی مدیریت فرهنگی هنری مترو نمایشگاه خوشنویسی سپیده مبرهن را برگزار می‌کند. این نمایشگاه با ۲۳ اثر از ماندگارترین دیالوگ‌های این دو کارگردان که در قاب خطاطی قرار گرفته و با شیوه‌ای نو به سبک شکسته و نقاشیخط به رشته تحریر در آمده است، برگزار می‌شود.
سپیده مبرهن درباره انگیزه برپایی این نمایشگاه گفت: سال‌هاست خطاطی دیالوگ و پیوند این دو رشته با استقبال خوبی رو به رو شده و این بار برای معرفی هر چه بیشتر خوشنویسی به نسل جوان و ادای احترام به علی حاتمی و مسعود کیمیایی این اتفاق شکل گرفته است.
افتتاحیه این نمایشگاه دوشنبه ۲۴ مردادماه ساعت ۱۷ تا ۱۹ با حضور هنرمندان و سینماگران در مترو گالری شهید بهشتی واقع در ایستگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.
این برنامه برای بازدید عموم علاقمندان آزاد است.