دیدار بی نتیجه سعد الحریری با میشل عون
دیدار بی نتیجه سعد الحریری با میشل عون

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری مهر، به نقل از الاخبا ر، دیدار «سعد الحریری» نخست‌وزیر مکلف به تشکیل کابینه در لبنان با رئیس جمهور این کشور درباره پرونده تشکیل کابینه بی نتیجه به پایان رسید. «سعد الحریری» پس از دیدار با میشل عون رئیس جمهور کشورش مدعی شده است که عون برگه‌ای را به او […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری مهر، به نقل از الاخبا ر، دیدار «سعد الحریری» نخست‌وزیر مکلف به تشکیل کابینه در لبنان با رئیس جمهور این کشور درباره پرونده تشکیل کابینه بی نتیجه به پایان رسید.

«سعد الحریری» پس از دیدار با میشل عون رئیس جمهور کشورش مدعی شده است که عون برگه‌ای را به او داده که شامل یک سوم تعیین کننده برای کابینه انتخابی او است البته این اقدام از سوی عون چندان مورد قبول الحریری واقع نشده و او آن را خلاف قانون اساسی کشورش توصیف کرده است.

مأمور تشکیل کابینه جدید در این باره گفت: لیست شامل اسامی وزاریی که عون (دیروز یکشنبه) برای من فرستاده، غیرقابل قبول است.

منابع نزدیک به میشل عون به شبکه الجدید گفتند که الحریری برای حضور در بعبدا خیلی عجله داشت و ناراحت بود و سعی کرد این دیدار ۱۰ دقیقه بیشتر طول نکشد.

از سویی دیگر سعدالحریری برای اتهام زنی به رئیس جمهور لبنان سندی را منتشر کرد که نشان می‌دهد عون با ترکیب کابینه مخالف است.

3725950 - دیدار بی نتیجه سعد الحریری با میشل عون