رئیس شاباک خواستار لغو انتخابات فلسطین شد
رئیس شاباک خواستار لغو انتخابات فلسطین شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «ناداو ارگمن» رئیس سازمان امنیت داخلی رژیم اشغالگر قدس «شاباک» طی چند هفته گذشته با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله دیدار کرد. ارگمن در این دیدار از عباس خواست تا انتخابات مجلس قانونگذاری فلسطین را به بهانه مشارکت جنبش مقاومت اسلامی حماس […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «ناداو ارگمن» رئیس سازمان امنیت داخلی رژیم اشغالگر قدس «شاباک» طی چند هفته گذشته با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله دیدار کرد.

ارگمن در این دیدار از عباس خواست تا انتخابات مجلس قانونگذاری فلسطین را به بهانه مشارکت جنبش مقاومت اسلامی حماس لغو کند ولی عباس با این درخواست مخالفت کرد.

این اقدام در حالی صورت می گیرد که رژیم اشغالگر قدس در جهت ممانعت از نامزدی فعالان جنبش مقاومت اسلامی حماس در انتخابات مجلس قانونگذاری فلسطین که قرار است ۲۲ می برگزار شود، تلاش می کند.

از سوی دیگر روزنامه هاآرتض چاپ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که شاباک، فعالان سیاسی مطرح فلسطینی و حامی جنبش حماس را تهدید کرد در صورت مشارکت در انتخابات مجلس قانونگذاری فلسطین به مدت چندین سال حبس خواهد کرد.

این روزنامه نوشت: مسئولان شاباک بارها با فعالان فلسطینی حامی حماس تماس گرفته و به آنها درباره مشارکت در این انتخابات هشدار داده اند.

اقدامات شاباک در حالی صورت می گیرد که احتمال پیروزی حماس در این انتخابات و کسب اکثریت کرسی های پارلمان فلسطین قوت گرفته است.