رئیس نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت منصوب شد
رئیس نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت منصوب شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان، روح‌الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان، طی حکمی حمید ذوالفقاری را برای ریاست نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت انتخاب کرد. در متن حکم دهقانی خطاب به ذوالفقاری آمده است؛ نظر به مراتب شایستگی و تجارب، به موجب این […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان، روح‌الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان، طی حکمی حمید ذوالفقاری را برای ریاست نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت انتخاب کرد.
در متن حکم دهقانی خطاب به ذوالفقاری آمده است؛
نظر به مراتب شایستگی و تجارب، به موجب این حکم شما را به عنوان رئیس نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت منصوب می‌کنم.
انتظار می‌رود ضمن ساماندهی کمیته اجرایی و با بهره‌گیری از کلیه توانمندی‌های موجود در معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و با همکاری وزارت‌خانه‌های «علوم، تحقیقات و فناوری» و «بهداشت‌، درمان و آموزش پزشکی»، دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی کشور شاهد توسعه فناوری‌های مورد نیاز کشور از طریق ایجاد کشش بازار و حمایت هدفمند از شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت باشیم.
از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست های دولت مردمی خواستارم.»