رئیس کمیته انضباطی: مصاحبه تحریک‌آمیز سبب محرومیت خاطی می‌شود/ سمینار یک روزه انضباطی باشگاه‌ها برگزار می‌شود
رئیس کمیته انضباطی: مصاحبه تحریک‌آمیز سبب محرومیت خاطی می‌شود/ سمینار یک روزه انضباطی باشگاه‌ها برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ابوالفضل حسن‌زاده محمدی با بیان این موضوع اظهار داشت: قرار است در اواخر هفته جاری، یک سمینار آموزشی یک روزه برای باشگاه‌های لیگ برتر و دسته اول برگزار کنیم تا مواردی که مدنظر کمیته انضباطی است، از جمله حساسیت‌ها و مقررات و قوانینی […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ابوالفضل حسن‌زاده محمدی با بیان این موضوع اظهار داشت: قرار است در اواخر هفته جاری، یک سمینار آموزشی یک روزه برای باشگاه‌های لیگ برتر و دسته اول برگزار کنیم تا مواردی که مدنظر کمیته انضباطی است، از جمله حساسیت‌ها و مقررات و قوانینی را که در این زمینه وجود دارد، به اطلاع باشگاه‌ها برسانیم تا نظرات و پیشنهادات دوستان را در این زمینه جویا شویم.

وی تصریح کرد: بدون شک همانند گذشته و طبق مقررات، هرگونه مصاحبه تحریک‌آمیز و طرح مطالب کذب و خلاف واقع درباره انجام مسابقات یا تحریک بر عدم شرکت در مسابقات، مطابق مقررات انضباطی مصوب سال 1397، تخلف انضباطی محسوب می‌شود و محرومیت شخص خاطی را در پی خواهد داشت. بر همین اساس کمیته انضباطی در اولین زمان ممکن، نسبت به این قبیل تخلفات رسیدگی و تصمیم لازم را خواهد گرفت.

رئیس کمیته انضباطی در ادامه گفت: از همه باشگاه‌ها می‌خواهم بر بیان مطالبی که از سوی بازیکنان یا مربیان تیم‌ها در مصاحبه با رسانه‌ها و در فضای مجازی صورت می‌گیرد، نظارت کامل داشته باشند. هر گونه تخطی از مقررات ابلاغی و بدرفتاری نسبت به مقامات رسمی مسابقه، تخلف انضباطی محسوب می‌شود و قابل ارجاع و رسیدگی در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است. با شروع رقابت‌های لیگ نظارت ما طبق رویه سابق است، اما به فراخور مسابقات و حساسیت‌ها و اگر مسابقه‌ای با تماشاگر باشد، بیشتر خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع