راموس: جذب هالند برای رئال مادرید آسانتر از امباپه خواهد بود
راموس: جذب هالند برای رئال مادرید آسانتر از امباپه خواهد بود

به گزارش تسنیم، در ماه‌های اخیر از کیلیان امباپه و ارلینگ هالند به عنوان اهداف اصلی باشگاه رئال مادرید برای نقل‌وانتقالات یاد شده، این در حالی است که زین‌‌الدین زیدان به دنبال یافتن جانشینی برای کریم بنزما در بلندمدت است، مهاجمی که در ماه دسامبر 33 ساله شد. سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید در یک […]

به گزارش تسنیم، در ماه‌های اخیر از کیلیان امباپه و ارلینگ هالند به عنوان اهداف اصلی باشگاه رئال مادرید برای نقل‌وانتقالات یاد شده، این در حالی است که زین‌‌الدین زیدان به دنبال یافتن جانشینی برای کریم بنزما در بلندمدت است، مهاجمی که در ماه دسامبر 33 ساله شد.

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید در یک گفت‌وگوی اینترنتی در پاسخ به این پرسش که «اگر سرمربی بودی، هالند را به خدمت می‌گرفتی یا امباپه؟»، گفت: من مایل بودم هر دو را به خدمت بگیرم، اما جذب بازیکن کار سرمربی نیست. با توجه به شرایط و وضعیت فعلی، من فکر می‌کنم در حال حاضر به خدمت گرفتن هالند کمی آسانتر خواهد بود. از امباپه هم به عنوان جانشین کریستیانو رونالدو و لیونل مسی یاد شده است، اما شرایط برای جذب او دشوارتر است.

وی افزود: تقویت ترکیب رئال مادرید با مهاجم نوکی همچون ارلینگ هالند هرگز بد نخواهد داد، بازیکنی که ویژگی‌هایی دارد که ما در حال حاضر آن را کم داریم که همان سرعت، تشنه گلزنی، قد و … است. امباپه هم چنین ویژگی‌هایی دارد، اما با توجه به شرایط حال حاضر، جذب هالند آسانتر خواهد بود.

امباپه که تا سال 2022 تحت‌قرارداد پاری‌سن‌ژرمن است و ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات کنونی 180 میلیون یورو است، این فصل در 33 بازی، آمار 26 گل‌زده و 9 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

در سوی دیگر هالند که ارزش کنونی‌اش در بازار نقل‌وانتقالات 110 میلیون یورو است و تا سال 2024 با دورتموند قرارداد دارد، این فصل 31 گل‌زده و هشت پاس‌گل را در 29 بازی از خود به ثبت رسانده است.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/