راهنمای خرید و معرفی جدیدترین مدل پالتو زنانه شیک
راهنمای خرید و معرفی جدیدترین مدل پالتو زنانه شیک

با توجه به نزدیک شدن به فصل پاییز و شروع روزهای سرد سال، تصمیم گرفتیم تا در این مطلب، راهنمای جامعی در مورد خرید پالتو زنانه برایتان گردآوری کنیم و بعد از آن جدیدترین مدل‌های پالتو زنانه شیک را به شما معرفی کنیم.

پالتو زنانه با ضخامت و گرمای مناسب و مدل شیک، بهترین تن پوش برای استایل پاییزی و زمستانی به‌حساب می‌آید. انواع مختلف پالتو زنانه را می‌توانید با کیف و بوتی زیبا ست کرده و استایلی شیک و زیبا برای خودتان بسازید. از بهترین انواع پالتو زنانه پالتوهای فوتر هستند که با توجه به جنس عالی و نوع پارچه‌شان، مانند عایقی، گرما را درون خود نگه داشته و از ورود سرمای بیرون به درون لباس جلوگیری می‌کنند. اضافه کردن خز به پالتوهای فوتر علاوه بر شیک‌تر کردن استایل پالتو، گرم بودن آن را هم به‌خوبی افزایش می‌دهد. شما می‌توانید با ست پالتو خزدار با بوت خزدار یا کیف خزدار، یک استایل خاص و شیک برای فصل‌های سرد سال داشته باشید.

در خرید پالتو زنانه مثل تمام لباس‌های زنانه دیگر باید اصول و نکاتی را رعایت کنید. علاوه بر اصول اولیه طراحی لباس و مد که باید در انتخاب مدل مناسب پالتو زنانه مدنظر قرار دهید، باید به نکته‌های ویژه‌ای هم که با توجه به کارکرد و جنس خاص پالتو اهمیت دارند، توجه کنید.

با توجه به نزدیک شدن به فصل پاییز و شروع روزهای سرد سال، تصمیم گرفتیم تا در این مطلب، راهنمای جامعی در مورد خرید پالتو زنانه برایتان گردآوری کنیم و بعد از آن جدیدترین مدل‌های پالتو زنانه شیک را به شما معرفی کنیم.

راهنمای خرید پالتو زنانه

پالتو زنانه عضو اصلی استایل فصل‌های سرد سال است و انتخاب بقیه لباس‌ها، کیف و بوت و سایر اکسسوری‌ها بر اساس مدل و رنگ پالتو انجام می‌شود. با توجه به این نکات، انتخاب بهترین مدل پالتو زنانه گام اول و اصلی برای داشتن بهترین استایل پاییزی و زمستانی محسوب می‌شود.

جنس پالتو زنانه

در انتخاب جنس پالتو زنانه باید میزان سردی هوا و توقعی که از میزان گرم بودن پالتو دارید، مدنظر قرار دهید. نکته مهم بعدی تنخور و فرم قرارگیری پالتو روی تن است. جنس پارچه پالتو و میزان کیفیت و مرغوبیت آن تاثیر مهمی در ظاهر آن دارد. توجه داشته باشید که پالتوهایی با جنس مشابه تنها به دلیل تفاوت در کیفیتشان می‌توانند تنخور و ظاهر کاملا متفاوتی داشته باشند. با توجه به این موضوع در مرحله بعد باید بهترین جنسی که با توجه به بودجه‌تان می‌توانید بخرید را انتخاب کنید.

نکته مهمی که دغدغه بسیاری از خانم‌ها را در هنگام خرید پالتو تشکیل می‌دهد، سنگینی پالتو است. فرض کنید شما بنا بر نیازتان می‌خواهید پالتویی ضخیم و بسیار گرم بخرید، در این شرایط ممکن است تصور کنید که هرچه پالتو گرم‌تر باشد، سنگین‌تر هم هست و تنخور راحتی ندارد. تصور شما در مورد بیشتر پالتوهای ضخیم درست است اما ما خبر خوشی برای شما داریم. پالتوهای فوتر اگر با پارچه‌ای باکیفیت و مرغوب دوخته شده باشند، هم به میزان کافی شما را گرم می‌کنند و هم تنخور راحت و سبکی دارند. علاوه بر تمام این ویژگی‌ها پالتو فوتر که یک پالتو پشمی به‌حساب می‌آید، قیمت بسیار ارزان‌تری نسبت به سایر پالتوهای پشمی دارد. همین ویژگی‌ها باعث شده تا پالتو فوتر محبوب‌ترین پالتو بین زنان شود. در ادامه جنس‌های مختلف پالتو زنانه را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با آگاهی از انواع جنس پالتو، با توجه به سلیقه، نیاز و بودجه‌تان بهترین جنس را برای پالتو انتخاب کنید.

پالتو زنانه از جنس فوتر

پالتو فوتر نوعی پالتو پشمی است و در سطح دنیا به نام پالتو پشمی شناخته می‌شود و علت اینکه در ایران به اسم فوتر آن را می‌شناسیم، نامی است که کشور فرانسه برای این نوع پارچه انتخاب کرده است. پالتوهای فوتر به دلیل جنس خاصشان گرمای خوبی دارند و اگر جنس مرغوبی داشته باشند، سبک و راحت روی تن قرار می‌گیرند.

پالتو فوتر به دلیل نوع پارچه‌اش یک ویژگی ممتاز دیگر هم دارد. نوع پارچه فوتر به شکلی است که روی تن بسیار شکیل و شیک قرار می‌گیرد و استایلی رسمی و زیبا به شما می‌دهد. تنخور شیک پالتو فوتر باعث می‌شود که مدل پالتو روی تن جلوه کند و انتخابی ایده‌آل برای خانم‌های خاص پسند و شیک پوش است.

پالتو فوتر اگر با جنس مرغوب و باکیفیت دوخته شود، بعد از استفاده‌های زیاد و شستشوهای مکرر، گوله گوله نشده و جلوه اولیه خود را حفظ می‌کند. دوام و عمر بالای پالتو فوتر باکیفیت باعث می‌شود که با خرید پالتو فوتر برای سال‌ها صاحب یک پالتوی زیبا و شیک شوید. با توجه به همه این نکات اگر پالتو فوتر باکیفیت و مرغوبی را بخرید، شاید در لحظه خرید پول بیشتری نسبت به یک پالتو فوتر بی‌کیفیت خرج کرده‌اید، اما در درازمدت باعث صرفه‌جویی در هزینه‌هایتان شده‌اید.

پالتو زنانه از جنس چرم

پالتوهای چرم جزو شیک‌ترین مدل‌های پالتو زنانه و مردانه به‌حساب می‌آیند. پالتو چرم همیشه مد است و استایلی خاص برای طرفدارانش می‌سازد. نکته مهم در خرید پالتو چرم، تشخیص طبیعی و مصنوعی بودن جنس چرم آن است. چرم طبیعی زیبایی و جلوه بیشتری نسبت به چرم مصنوعی دارد. دوام و عمر چرم طبیعی هم بیشتر است، بنابراین با خرید پالتو چرم طبیعی شاید در مرحله اول هزینه بالاتری پرداخت کنید اما در درازمدت این کار برایتان صرفه‌جویی محسوب می‌شود. نکته مهم دیگر توجه به لایه درونی چرم است که باعث گرم بودن این مدل پالتو می‌شود.

پالتو زنانه از جنس مخمل

پارچه مخمل از دسته پارچه‌های کرکی است و تنوع رنگ و طرح زیادی دارد. جنس لطیف، ظاهر لوکس و گرمای پارچه مخمل آن را تبدیل به گزینه مناسبی برای دوخت پالتو زنانه کرده است.

پالتو زنانه از جنس موهر

پارچه موهر جزو پارچه‌های پشمی است که از موی نوع خاصی بز تهیه می‌شود. پارچه موهر جلوه بهتر و لطافت و نرمی بیشتری نسبت به پارچه پشمی دارد. طبیعی بودن الیاف این پارچه نکته مثبتی برای دوام و کیفیت پالتو محسوب می‌شود.

قد پالتو زنانه

هنگام خرید انواع لباس زنانه، تصمیم‌گیری در مورد قد لباس بیشتر بر اساس سلیقه، مدل و استایل مدنظر صورت می‌گیرد. در مورد خرید پالتو زنانه نکته مهم توجه به تاثیر بلندی پالتو در گرم نگه داشتن بدن است. اگر جزو خانم‌هایی هستید که می‌خواهید پاهایتان در فصل‌های سرد سال به‌خوبی گرم شوند و تحمل سردی هوا را ندارید، بهتر است از بین پالتوهای بلند پالتوی مدنظرتان را بخرید.

سایز پالتو زنانه

انتخاب سایز درست مخصوصا در خرید اینترنتی اهمیت ویژه‌ای دارد. مرحله اول برای انتخاب سایز درست، اندازه‌گیری دقیق و مشخص کردن سایز خودتان است. در مرحله دوم باید به این نکته توجه کنید که هر برند و حتی هر لباس از یک فروشگاه ممکن است سایزبندی و تنخور متفاوتی داشته باشد. با توجه به این موضوع باید سایز مشخص شده خودتان را با جدول سایزبندی همان لباسی که قصد خریدش را دارید مطابقت دهید.

نکته ویژه در مورد انتخاب سایز مناسب پالتو در خرید اینترنتی، در نظر گرفتن مقدار حجم لباسی است که می‌خواهید در زیر پالتو بپوشید. با توجه به این موضوع باید سایزهای مشخص شده خودتان را به اندازه مورد نیاز بزرگ‌تر در نظر بگیرید تا تنخور پالتو همراه با لباس‌هایی که در زیر آن پوشیده‌اید، مناسب باشد.

مدل پالتو زنانه

برای داشتن بهترین استایل خودتان نباید تنها بر اساس اینکه از یک مدل پالتو بر تن شخص دیگری خوشتان آمده، اقدام به خرید کنید. شما باید بر اساس فرم و شکل بدن خودتان مدل و طرح پالتو را انتخاب کنید.

پالتو زنانه مناسب فرم بدن گلابی شکل

خانم‌های با فرم اندام گلابی شکل بالا تنه کوچکی دارند. پالتوهایی که سرشانه بزرگ و یقه‌های پهن دارند، بهترین انتخاب برای این افراد است.

پالتو زنانه مناسب فرم بدن سیبی شکل

خانم‌های با فرم اندام سیبی شکل بهتر است پالتوهایی انتخاب کنند که قسمت دور کمر و پهلوها در آن کمتر جلوه کند. پالتوهای بدون کمربند و تک دکمه انتخابی مناسب برای این افراد است.

پالتو زنانه مناسب فرم بدن مستطیلی شکل

برای خانم‌هایی با فرم اندام مستطیلی شکل، پالتوهای بلند کمربند دار که باعث کشیده‌تر دیده شدنشان می‌شود، بهترین انتخاب است.

پالتو زنانه مناسب فرم بدن مثلثی شکل

خانم‌های با اندام مثلثی شکل بهتر است پالتوهایی با یقه‌های بزرگ و خزدار بپوشند. پالتو یقه انگلیسی و پالتوهای یقه خزدار بهترین مدل پالتو برای اندام مثلثی شکل به‌حساب می‌آید.

پالتو زنانه مناسب فرم بدن ساعت شنی

خانم‌هایی که اندام شکل ساعت شنی دارند تقریبا تمام مدل‌های پالتو را می‌توانند بپوشند. بهترین مدل پالتو برای این افراد که جذاب‌ترین استایل را برایشان می‌سازد، پالتوهای کمربند دار است.

پالتو زنانه مناسب فرم بدن مثلث وارونه یا مثلث برعکس

برای خانم‌هایی که اندامی با شکل مثلث برعکس دارند، پالتوهایی که بزرگی سرشانه‌ها را کمتر نشان می‌دهند، بهترین انتخاب است. پالتوهایی که پایین تنه گشادتری دارند می‌توانند استایل بهتری را برای این افراد بسازند.

نکات طلایی انتخاب مدل پالتو با توجه به شکل اندام و فرم بدن

 • اگر گردن نسبتا کوتاهی دارید، پالتوهایی که یقه‌های پهن و کشیده دارند برای شما انتخاب‌هایی عالی هستند.
 • اگر می‌خواهید شکم و بخش میانی بدنتان کمتر در پالتو نشان داده شود، پالتوهای کمردار و پالتوهایی که به خاطر برش و مدلشان قسمت کمر و شکم را بیشتر مشخص می‌کنند را از انتخا‌ب‌هایتان حذف کنید.
 • پالتوهای راسته در قسمت پایین تنه بدن به‌صورت جذب قرار نمی‌گیرند و اندام شما را لاغرتر نشان می‌دهند.
 • پالتوهای ماکسی که قد کار بسیار بلندی دارند برای خانم‌هایی که کمی کوتاه قد هستند، انتخاب مناسبی به‌حساب نمی‌آیند.
 • اگر می‌خواهید اندامتان کشیده‌تر نشان داده شود، پالتوهای کوتاه که برش آن‌ها از قسمت شانه به پایین گشادتر می‌شود، انتخاب‌هایی مناسب هستند.
 • اگر اضافه وزن دارید، پالتوهایی که مدل یا جنس پف داری دارند برای شما گزینه مناسبی نیستند.
 • اگر در قسمت‌هایی از بدنتان اضافه وزن دارید، دقت کنید که پالتو در آن بخش‌ها، تزئینات و اکسسوری نداشته باشد.
 • اگر می‌خواهید قدتان کوتاه‌تر دیده شود، پالتوهایی که در دو سمتشان دکمه دارند را انتخاب کنید.

چند لایه بودن پالتو زنانه

پالتو از آن دسته تن پوش‌های زنانه است که در هنگام خرید می‌توانید یک لایه یا دو لایه بودن آن را انتخاب کنید. طبیعی است که پالتوی دو لایه گرم‌تر از پالتو یک لایه است و باید با توجه به میزان گرمایی که نیاز دارید پالتو برایتان فراهم کند، تعداد لایه‌های پالتو را مشخص کنید.

نکته مهمی که باید در هنگام خرید پالتو دو لایه به آن توجه کنید، اندازه و فیت بودن پالتو هست. شما باید در نظر داشته باشید که پالتوی دو لایه گرمای زیادی دارد و معمولا نیازی به پوشیدن لباسی ضخیم در زیر آن ندارید. با توجه به این موضوع باید سایز پالتو دو لایه را نزدیک‌تر به سایز خودتان انتخاب کنید. در مورد سایز پالتو یک لایه موضوع برعکس است و باید سایز بزرگ‌تر از خودتان را با توجه به لباسی که در زیر آن می‌پوشید، برای پالتو انتخاب کنید.

معرفی جدیدترین مدل پالتو زنانه شیک

پالتوهای زنانه فوتر برند ماهپار از جنس فوتر ترک اصل که بالاترین مرغوبیت و باکیفیت‌ترین نوع فوتر است، دوخته شده‌اند. تنوع و زیبایی مدل‌ها، قیمت مناسب و امکان خرید اینترنتی راحت از دیگر ویژگی‌های پالتوهای زنانه برند ماهپار به‌حساب می‌آیند. محبوبیت بالای این مدل پالتوها بین خانم‌ها و رضایت بالای مشتریان این تولید کننده برتر، باعث شد تا در این مطلب جدیدترین مدل‌های پالتو زنانه‌ این برند را به شما معرفی کنیم.

images 1662296679 - راهنمای خرید و معرفی جدیدترین مدل پالتو زنانه شیک

پالتو زنانه فوتر يقه ايستاده خزدار مغزی دوزی ماهپار

 • جنس: فوتر ترک
 • رنگ: شتری، مشکی
 • سایز: 46, 48, 50, 52
 • قد پالتو: 105
 • دوخت: آستر دار
 • توضیحت یقه: یقه خزدار با قابلیت جدا شدن
images 1662296710 - راهنمای خرید و معرفی جدیدترین مدل پالتو زنانه شیک

پالتو زنانه فوتر طرحدار يقه انگليسی ماهپار

 • جنس: فوتر ترک
 • رنگ: قهوه ای
 • سایز: 40, 42, 44, 46, 48, 50
 • دوخت: آستر دار
images 1662296746 - راهنمای خرید و معرفی جدیدترین مدل پالتو زنانه شیک

پالتو زنانه فوتر يقه آمریکایی چهار دكمه ماهپار

 • جنس: فوتر ترک
 • رنگ: شتری، مشکی
 • سایز: 42, 44, 46, 48
 • قد پالتو: 105
 • دوخت: آستر دار
images 1662296778 - راهنمای خرید و معرفی جدیدترین مدل پالتو زنانه شیک

پالتو زنانه فوتر آستين دوتيكه ساده ماهپار

 • جنس: فوتر ترک
 • رنگ: زرشكی، شتری، مشکی
 • سایز: 44, 46, 48
 • قد پالتو: 100
 • دوخت: آستر دار
images 1662296807 - راهنمای خرید و معرفی جدیدترین مدل پالتو زنانه شیک

پالتو زنانه فوتر يقه ارشال ماهپار

 • جنس: فوتر ترک
 • رنگ: شتری، مشکی، یاسی
 • سایز: 42, 44, 46, 48
 • دوخت: آستر دار

خرید پالتو زنانه شیک از فروشگاه اینترنتی ماهپار

در فروشگاه اینترنتی ماهپار با بیش از ۱۵ سال سابقه می‌توانید انواع لباس زنانه مانند پالتو زنانه، مانتو شلوار اداری، شلوار زنانه، مانتو شلوار اسپرت، لباس زیر زنانه، شومیز و پیراهن، لباس مجلسی زنانه و محصولات فراوان دیگر را بخرید. برند ماهپار با حذف واسطه‌ها محصولاتش را با کیفیتی شگفت‌انگیز و قیمتی کمتر از سایر فروشگاه‌ها به‌صورت تک و عمده ارائه می‌کند. برای خرید جدیدترین مدل پالتو زنانه می‌توانید به فروشگاه اینترنتی ماهپار در وب‌سایت mahpar.ir مراجعه بفرمایید.