راه مسلمین به سوی قبله اول جهان اسلام را باز می کنیم
راه مسلمین به سوی قبله اول جهان اسلام را باز می کنیم

به گزارش مهر، سردار اسماعیل قاآنی، ظهر جمعه در یادواره شهدای عملیات خیبر و بدر که در مجتمع آیه‌های مشهد برگزار شد با بیان اینکه شهید شوشتری در خراسان رضوی در زمینه انقلاب پیشرو بود گفت: خانواده شهدا به اندازه خود شهدای گرانقدرمان از جان خود گذشته‌اند. وی در ادامه در خصوص خانواده‌های شهدا بیان […]

به گزارش مهر، سردار اسماعیل قاآنی، ظهر جمعه در یادواره شهدای عملیات خیبر و بدر که در مجتمع آیه‌های مشهد برگزار شد با بیان اینکه شهید شوشتری در خراسان رضوی در زمینه انقلاب پیشرو بود گفت: خانواده شهدا به اندازه خود شهدای گرانقدرمان از جان خود گذشته‌اند.

وی در ادامه در خصوص خانواده‌های شهدا بیان کرد: خانواده‌های شهدا بار سنگین رسالت شهدا در زندگی را ادامه داده‌اند.

فرمانده نیروی قدس گفت: انقلاب اسلامی ما یک نقطه شروع و کانون یک تحول بزرگ در منطقه است.

سردار قاآنی با بیان اینکه از روزی که انقلاب اسلامی به وجود آمد تمامی قدرت‌های جهان در مقابل ما ایستاده‌اند گفت: امام خمینی (ره) جنگ تحمیلی را به دفاع مقدس تبدیل کردند که جنگ به دانشگاهی بزرگ تبدیل شد که هر روز دانشجویان درخشانی بیرون از این دانشگاه می آیند.

وی گفت: امروز هر کسی اگر می‌خواهد ذلیل نشود حتماً باید از شهدا پیروی کند و فلسطینی‌ها که امروز توانسته‌اند تحول بزرگی را رقم بزنند از شهدای ما درس گرفته‌اند.

فرمانده نیروی قدس با بیان اینکه همچنان راه به اتمام نرسیده است و درست است که دشمنان مشکلاتی را برای جمهوری اسلامی ایران به وجود آمده‌اند خاطرنشان کرد: نظام ما هر روز که می‌گذرد به جلو می‌رود آمریکا و اسرائیل که در حال سرو صدا کردن هستند آمریکا و اسرائیل روز اول خود نیستند.

سردار قاآنی افزود: ملت ما، ملت امام زمان (عج) است و با وجود تمامی مشکلات ملت ما محکم ایستاده‌اند و استخوان‌های آمریکا و اسرائیل را می‌شکنیم.

وی گفت: رژیم نحسی که در اوج حمایت‌های آمریکا قرار دارد، هم‌اکنون دیواری به دور خود کشیده است که یک متر ضخامت و شش متر ارتفاع دارد و البته این دیوار را هم به‌زودی خراب می‌کنیم و به برکت خون مطهر شهید سلیمانی و شهدای مقاومت، راه مسلمین عالم در قبله اول جهان اسلام باز خواهد شد.