<strong>ربات معاملات خودکار فارکس در متاتریدر</strong><strong></strong><strong>فارکس کجاست و چه کاربردی دارد؟</strong>
<strong>ربات معاملات خودکار فارکس در متاتریدر</strong><strong></strong><strong>فارکس کجاست و چه کاربردی دارد؟</strong>

فارکس بزرگترین بازار مالی جهان است و مکان خاصی نداشته و این بازار یک شبکه بین بانکی بوده و در کشورهای مختلف جهان گسترش پیدا کرده است. بازار فارکس یک بازار 24 ساعته است و از کشور استرالیا شروع شده و تا آمریکا ادامه پیدا می کند. در طول شبانه روز این شبکه بین این […]

فارکس بزرگترین بازار مالی جهان است و مکان خاصی نداشته و این بازار یک شبکه بین بانکی بوده و در کشورهای مختلف جهان گسترش پیدا کرده است. بازار فارکس یک بازار 24 ساعته است و از کشور استرالیا شروع شده و تا آمریکا ادامه پیدا می کند. در طول شبانه روز این شبکه بین این کشورها فعال است و در هر ساعت شبانه روز یک یا چند کشور بانک های مرکزی آن در این بازار فعال هستند. فارکس از نظر حجم معاملات بزرگترین بازار جهان بوده و بیش از 7 تریلیون دلار در این بازار تبادل ارزی انجام می شود. دلیلی که معامله گران در این بازار حضور دارند نوسانات بسیار زیاد فارکس بوده و از طریق بروکرهای می توانند اقدام به معامله در فارکس کنند.

بروکر فارکس چیست؟ بروکرهای فارکس شرکت های واسطه ای هستند که به معامله گران فارکس این امکان را می دهند تا امکان معامله در فارکس را داشته باشند. بروکر وظیفه انجام معاملات معامله گران در فارکس را داشته و از این طریق به مشتریان خدمات ارائه می دهد. در بازار فارکس بروکرهای مختلفی وجود دارند و سطح خدمات ارائه شده توسط این بروکرها بر اساس بزرگی و سابقه آن متفاوت است. نهادهای نظارت کننده بر روی کار بروکرهای فارکس رگوله نام دارند که برای انتخاب یک بروکر مناسب حتما به مجوزهای بروکرهای فارکس که رگوله

ها آن ارائه می دهند حتما توجه داشته باشید. بروکرهای مختلفی با ایرانیان کار میکنند که از جمله خدمات ارائه شده توسط این بروکرها، پلتفرم های معاملاتی است که اکثر متاتریدر را ارائه می دهند. متاتریدر یکی از خدماتی است که بروکرها ارائه داده و در این مقاله قصد داریم تا یکی از امکانات این نرم افزار را به شما عزیزان معرفی کنیم.

معاملات خودکار با ربات فارکس

در بازار فارکس همان طور که گفته شد جهت انجام معاملات باید از بروکرهای فارکس برای این منظور اقدام کنید. پس از انتخاب بروکر و ثبت نام در آن این بروکر به شما نرم افزار متاتریدر را ارائه می دهد. اولین روش برای انجام معاملات در فارکس روش تحلیل و بررسی جفت ارزهای فارکس و انجام معاملات به صورت دستی و توسط خود شما می باشد. روش دیگر انجام معاملات فارکس از طریق ربات های معامله گر خودکار فارکس است. ربات های معامله گر فارکس همانند انسان استراتژی های که برای او تعریف شده است را به صورت خودکار اجرا کرده و از این طریق در فارکس معامله می کند. این ربات ها تمامی نکات یک استراتژی فارکس را پیاده سازی میکند و مواردی همچون مدیریت سرمایه در فارکس را به خوبی رعایت می کند.

متاتریدر چیست؟

متاتریدر یک نرم افزار و پلتفرم معاملاتی برای بازارهای مالی است که توسط یک شرکت روسی ارائه شده و بروکرهای فارکس از آن به عنوان پلتفرم معاملاتی خود استفاده می‌کنند. متاتریدر در دو نسخه 4 و 5 ارائه شده و بر روی سیستم عامل های مختلفی مانند اندروید و ویندوز اجرا می‌شود. نرم افزار متاتریدر در فارکس کاربرد مختلفی داشته از آن در جهت انجام تحلیل های تکنیکال می توان استفاده کرد. همچنین از این نرم افزار در جهت انجام معاملات نیز می توان استفاده کرد و همزمان با انجام تحلیل وارد معاملات فارکس شد. از جمله امکانات دیگر متاتریدر داشتن ابزارها و اندیکاتورهای مختلف بوده و امکان تست استراتژی های مختلف در آن وجود دارد. امکان دیگری که در متاتریدر وجود دارد، اکسپرت متاتریدر بوده که به ربات فارکس معروف است. اکسپرت های متاتریدر توسط زبان مخصوص به متاتریدر طراحی و نوشته می شوند و امکان خودکار سازی انجام معاملات را به افراد می دهند. در هسته مربوط به این ربات ها امکان پیاده سازی هر نوع استراتژی وجود داشته و این امکان وجود دارد تا با اعمال دستورات خرید و فروش به ربات متاتریدر، به راحتی فرایند کسب درآمد از فارکس را توسط این ربات

انجام داد. ربات های متاتریدر بسیار متنوع هستند و حتما قبل از استفاده و خرید هر ربات باید استراتژی های آن بررسی کرد. در این مقاله در ابتدا شما با ربات های فارکس آشنا شده اید. در این مرحله قصد داریم تا با معرفی یک از تیم های ارائه دهنده ربات فارکس پیشنهاد خرید ربات های معامله گر خودکار فارکس را به شما عزیزان ارائه دهیم.

خرید ربات فارکس خودکار

در انتخاب ربات های فارکس باید به نکات مهمی توجه داشت که داشتن یک استراتژی و مدیریت سرمایه خوب از جمله این نکات می باشد. تیم فارکس استراتژی به عنوان ارائه دهنده ربات های معامله گر فارکس در ایران می باشد که ربات های متنوعی را در زمینه معاملات خودکار فارکس ارائه می دهد که امکان بررسی و خرید این ربات ها در وبسایت فارکس استراتژی فراهم شده است.

معاملات - <strong>ربات معاملات خودکار فارکس در متاتریدر</strong><strong></strong><strong>فارکس کجاست و چه کاربردی دارد؟</strong>

 این ربات ها از استراتژی های مختلفی برخوردار است و دارای مدیریت سرمایه و نکات مهمی می باشد. برای مشاهده ویژگی این ربات ها با ورود به وبسایت این تیم امکان مشاهده ویدیو کارکرد این اکسپرت ها وجود دارد. از جمله ربات های این تیم این موارد زیر است که با ورود به وبسایت این مجموعه امکان مشاهده امکانات این ربات های فارکس را خواهید داشت.

  1. ربات میراکل
  2. ربات دلتا تریدر
  3. عقاب Eagle
  4. اکسپرت Power Sophia