رسانه اروپایی: سانتوری به دنبال انتقام از پیکان/ احتمال غیبت انگاپت در فینال
رسانه اروپایی: سانتوری به دنبال انتقام از پیکان/ احتمال غیبت انگاپت در فینال

به گزارش ایسنا، تیم والیبال شهداب یزد در مرحله نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا مقابل سانتوری سانبردز ژاپن به میدان رفت و با شکست سه بر یک (۲۵ بر ۲۲، ۲۲ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۱)  فینال مسابقات را از دست داد. رسانه اروپایی Worldofvolley در گزارشی به این رقابت‌ها پرداخت و […]

به گزارش ایسنا، تیم والیبال شهداب یزد در مرحله نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا مقابل سانتوری سانبردز ژاپن به میدان رفت و با شکست سه بر یک (۲۵ بر ۲۲، ۲۲ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۱)  فینال مسابقات را از دست داد.

رسانه اروپایی Worldofvolley در گزارشی به این رقابت‌ها پرداخت و نوشت:  سانتوری در یک بازی فشرده در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی باشگاه های مردان آسیا ۲۰۲۲ در تهران، شهداب یزد را شکست داد تا به فینال برسد.

سانتوری درحالی در فینال به مصاف پیکان خواهد رفت که بازیکنان ژاپن آماده انتقام باخت خود در مرحله گروهی هستند. قهرمان هفت دوره لیگ والیبال ژاپن تنها یک قدم به کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های باشگاهی آسیا برای اولین بار در تاریخ خود، فاصله دارد.

شهداب یزد که قهرمان ایران به شمار می‌آید درحالی در این رقابت شکست خورد که این تیم از بازیکنانی مانند سیمون بهره می‌برد. البته ناگفته نماند موزرسکی ستاره روسی والیبال جهان هم به تیم ژاپنی کمک زیادی کرد و مهره اصلی این تیم بود.

پیکان نایب قهرمان ایران در دیدار نیمه نهایی خود نماینده قزاقستان را شکست داد تا به فینال برسد. ، پرافتخارترین تیم باشگاه‌های آسیا  توسط نیمیر عبدالعزیز هلندی با ۲۸ امتیاز به برتری ۳ بر ۱ رسید. نکته‌ی مهم رقابت فینال مصدومیت احتمالی انگاپت فرانسوی بود که ممکن است در فینال بازی نکند.

به گزارش ایسنا، در سال ۲۰۰۱ و در رقابت‌هایی که به میزبانی چین برگزار می‌شد سامسونگ کره‌جنوبی در فینال جام باشگاه‌های آسیا سانتوری سانبردز ژاپن را شکست داد تا سانتوری به مقام نایب قهرمانی دست یابد. همچنین این تیم در سال ۲۰۰۸ به سومی رقابت‌های آسیایی بسنده کرده است.

انتهای پیام

منبع