رسانه اروپایی: سلطه تیم‌های ایرانی بر والیبال آسیا
رسانه اروپایی: سلطه تیم‌های ایرانی بر والیبال آسیا

به گزارش ایسنا، دیدار فینال والیبال باشگاه‌های ۲۰۲۲ آسیا بین تیم‌های پیکان ایران و سانتوری سانبردز ژاپن در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد که تیم پیکان در حضور پرشور تماشاگران خود با پیروزی نفس‌گیر سه بر دو (۲۱ بر ۲۵، ۲۶ بر ۲۸، ۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۵ بر […]

به گزارش ایسنا، دیدار فینال والیبال باشگاه‌های ۲۰۲۲ آسیا بین تیم‌های پیکان ایران و سانتوری سانبردز ژاپن در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد که تیم پیکان در حضور پرشور تماشاگران خود با پیروزی نفس‌گیر سه بر دو (۲۱ بر ۲۵، ۲۶ بر ۲۸، ۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۵ بر ۱۲) مقابل سانتوری ژاپن قهرمان باشگاه‌های آسیا شد و سهمیه رقابت‌های جهانی را به دست آورد. 

پس از این قهرمانی رسانه اروپایی worldofvolley نوشت: پیکان بر آسیا حکومت می‌کند. پیکان تهران برای هشتمین بار قهرمان مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا شد تا سلطه تیم های ایرانی در این قاره به 7 سال برسد. تیم والیبال پیکان تهران که میزبان این مسابقات بود با برتری 3 بر 2 مقابل نماینده ژاپن قهرمان شد. تیم ژاپنی که برای انتقام شکست دور رفت پا به این رقابت گذاشته بود تیم قدرتمندی را به میدان فرستاد اما تیم میزبان هم ترکیب قدرتمندی داشت.

پیکان با بازیکنانی مانند معروف، موسوی، انگاپت و عبدالعزیز توانست نماینده ژاپن با حضور موزرسکی را شکست دهد. سعید معروف در پایان این بازی عنوان ارزشمندترین بازیکن را به نام خود کرد.

انتهای پیام

منبع