رفع کدورت ملی پوش اسکی و سرمربی تیم ملی بعد از دو سال
رفع کدورت ملی پوش اسکی و سرمربی تیم ملی بعد از دو سال

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن ماه سال ۹۷ بود که برگزاری رقابتی انتخابی پیش از مسابقات قهرمانی جهان سوئد دردسر ساز شد و بحث تبانی و به اصطلاح «یواش اسکی کردن» برخی اسکی بازان موجب شد تا در غیاب محمد کیادربندسری، اسکی باز دیگری به مقام نخست برسد. این نتیجه اگرچه تاثیری در عدم اعزام […]

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن ماه سال ۹۷ بود که برگزاری رقابتی انتخابی پیش از مسابقات قهرمانی جهان سوئد دردسر ساز شد و بحث تبانی و به اصطلاح «یواش اسکی کردن» برخی اسکی بازان موجب شد تا در غیاب محمد کیادربندسری، اسکی باز دیگری به مقام نخست برسد. این نتیجه اگرچه تاثیری در عدم اعزام کیادربندسری به مسابقات جهانی نداشت اما با اعتراض شدید این ورزشکار مواجه شد.

کار تا جایی پیش رفت که کیادربندسری با انتشار نامه‌ای قید حضور در رقابتهای جهانی را زد و در تمرینات و اردوهای تیم ملی نیز حضور پیدا نکرد.

حالا و پس از دو فصل با وساطت برخی پیشکسوتان از جمله حسن شمشکی، علیداد ساوه شمشکی و فیض اله بندعلی بین وی و باقر کلهر سرمربی تیم ملی جلسه‌ای برگزار شد و کدورت‌های سابق کنار گذاشته شد. در این جلسه کیادربندسری خواسته‌های خود همچون بیمه، حقوق و تجهیزات اسکی که مورد نیاز ورزشکاری در سطح وی است را مطرح کرد.

با این حساب می‌توان محمد کیادربندسری را که قهرمان بلامنازع اسکی ایران است را به زودی دوباره در ترکیب تیم ملی اسکی ایران دید.