رقبای جوادی، ولی‌نژاد و پوراسماعیل مشخص شدند
رقبای جوادی، ولی‌نژاد و پوراسماعیل مشخص شدند

به گزارش مهر، هشتمین دوره تورنمنت بین المللی ترکیه با حضور ۱۴۷۳ تکواندوکار در سه رده سنی و به مدت سه روز برگزار خواهد شد که در بخش بزرگسالان ۵۳۵ تکواندوکار به رقابت خواهند پرداخت. تیم ملی تکواندو بانوان ایران با ترکیب مهلا مؤمن زاده، غزل سلطانی، ناهید کیانی، کوثر اساسه، پریسا جوادی، یلدا ولی […]

به گزارش مهر، هشتمین دوره تورنمنت بین المللی ترکیه با حضور ۱۴۷۳ تکواندوکار در سه رده سنی و به مدت سه روز برگزار خواهد شد که در بخش بزرگسالان ۵۳۵ تکواندوکار به رقابت خواهند پرداخت.

تیم ملی تکواندو بانوان ایران با ترکیب مهلا مؤمن زاده، غزل سلطانی، ناهید کیانی، کوثر اساسه، پریسا جوادی، یلدا ولی نژاد، ملیکا میرحسینی و زهرا پوراسماعیل نمایندگان تکواندو ایران در این رقابت‌ها حضور دارد. در بخش بانوان ۲۱۰ تکواندوکار مبارزه خواهند کرد.

امروز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه در روز نخست مبارزات اوزان ۶۲-، ۷۳- و ۷۳+ کیلوگرم برگزار می‌شود که پریسا جوادی، یلدا ولی نژاد و زهرا پوراسماعیل به عنوان نمایندگان کشورمان به روی شیاپ‌چانگ می‌روند.

در وزن ۶۲- کیلوگرم پریسا جوادی در میان ۲۹ تکواندوکار ابتدا به دیدار «مریم کاکایر» از ترکیه می‌رود و سپس باید با برنده دیدار ترکیه و اسپانیا مبارزه کند. یلدا ولی‌نژاد دیگر نماینده کشورمان در این وزن است گام نخست «حوریه نور ارگین» از کشور میزبان را پیش رو دارد و در صورت برتری به مصاف برنده مبارزه ترکیه و نیجر می‌رود.

در وزن ۷۳+ کیلوگرم، زهرا پوراسماعیل تکواندوکار ایران است که در اولین دیدار باید رو در روی یکی از نمایندگان ترکیه قرار بگیرد. در این وزن ۱۸ تکواندوکار مبارزه خواهند کرد.