رنجبری: بازی کردن در یک تیم پرطرفدار برای هر بازیکنی جذاب است/ برای فصل جدید انگیزه زیادی دارم
رنجبری: بازی کردن در یک تیم پرطرفدار برای هر بازیکنی جذاب است/ برای فصل جدید انگیزه زیادی دارم

پیمان رنجبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با ابراز خرسندی از پیوستن به نفت مسجدسلیمان گفت: من دوست داشتم در این تیم فوتبال بازی کنم، چون نفت یک تیم قدیمی و ریشه‌دار در فوتبال ایران است و مردم مسجدسلیمان هم علاقه شدیدی به این تیم دارند. بازی کردن در یک تیم پرطرفدار برای […]

پیمان رنجبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با ابراز خرسندی از پیوستن به نفت مسجدسلیمان گفت: من دوست داشتم در این تیم فوتبال بازی کنم، چون نفت یک تیم قدیمی و ریشه‌دار در فوتبال ایران است و مردم مسجدسلیمان هم علاقه شدیدی به این تیم دارند. بازی کردن در یک تیم پرطرفدار برای هر بازیکنی جذاب است و نفت هم در جنوب ایران تیم محبوبی است. بابت این انتخاب خوشحالم.

مهاجم جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ادامه داد: یکی از دلایل دیگری که نفت مسجدسلیمان را انتخاب کردم، حضور رضا مهاجری در این تیم است. او جزو مربیان خوب و باتجربه در فوتبال ایران است و مطمئناً تیم ما با هدایت آقارضا نتایج خوبی در این فصل کسب خواهد کرد. تیم ما بازیکنان باانگیزه‌ای دارد و هدف‌مان فقط خوشحال کردن مردم مسجدسلیمان است.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا در این چند سال زیاد تیم عوض کرده است، خاطر نشان کرد: دلیل خاصی ندارد و ممکن است گاهی اوقات بازیکن از بازی در یک تیم احساس خوبی نداشته باشد یا اینکه مربی بازیکن را نخواهد. این چیزها در فوتبال طبیعی است و شما می‌بینید که در فوتبال ایران مربیان هم زیاد جابه‌جا می‌شوند. من برای فصل جدید انگیزه زیادی دارم و امیدوارم شرایط خوبی را در تیم جدیدم رقم بزنم.

 

انتهای پیام/

منبع