روایت رویاهای دختران نوجوان در یک‌ نماهنگ
روایت رویاهای دختران نوجوان در یک‌ نماهنگ

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی، نماهنگ «کیمیا» روایت دختران نوجوانی است که سعی دارند با تمام تلاش و پشتکار خود به آرزوها و آرمان‌های خود برسند. آنان سعی دارند در کنار درس خواندن، خود را مقابل آرزوهای تحقق یافته شان ببینید که در این میان، از حمایت وکمک‌های معلم خود نیز بهره […]

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی، نماهنگ «کیمیا» روایت دختران نوجوانی است که سعی دارند با تمام تلاش و پشتکار خود به آرزوها و آرمان‌های خود برسند. آنان سعی دارند در کنار درس خواندن، خود را مقابل آرزوهای تحقق یافته شان ببینید که در این میان، از حمایت وکمک‌های معلم خود نیز بهره مند می‌شوند.

نماهنگ «کیمیا» نقدی ست بر سیستم آموزشی حال حاضر کشور و این مسئله که تنها «تحصیلات دانشگاهی پله موفقیت نوجوانان است». «کیمیا» سعی دارد راه دیگری را نیز نشان ‌دهد، راهی که در آن باید در مسیر استعدادها و رویاهایت حرکت کنی.

نماهنگ «کیمیا» به نویسندگی و کارگردانی سید میثم سجادی، به قلم مهدی استخر، به آهنگسازی امید روشن بین و به تهیه کنندگی علی شمس در مجموعه زامیر که سعی دارد به تولید نماهنگ در حوزه زنان بپرداز، تهیه و تولید شده است.

در ادامه بیننده این نماهنگ خواهید بود:

انتهای پیام

منبع