روبرتو: با دستمزدی پایین‌تر قراردادم را با بارسلونا تمدید خواهم کرد/ باید متحدتر از همیشه باشیم
روبرتو: با دستمزدی پایین‌تر قراردادم را با بارسلونا تمدید خواهم کرد/ باید متحدتر از همیشه باشیم

به گزارش تسنیم، سرخی روبرتو که وارد سال پایانی قراردادش با بارسلونا شده در گفت‌وگو با روزنامه «ونگاردیا» چاپ کاتالونیا، درباره واکنش هواداران به برخی بازیکنان این تیم بابت جدایی لیونل مسی از بارسا گفت: خیلی از مردم بدون اینکه چیزی بدانند، فقط حرف می‌زنند. برای مثال من منتظر پیشنهاد باشگاه برای تمدید قراردادم هستم. […]

به گزارش تسنیم، سرخی روبرتو که وارد سال پایانی قراردادش با بارسلونا شده در گفت‌وگو با روزنامه «ونگاردیا» چاپ کاتالونیا، درباره واکنش هواداران به برخی بازیکنان این تیم بابت جدایی لیونل مسی از بارسا گفت: خیلی از مردم بدون اینکه چیزی بدانند، فقط حرف می‌زنند. برای مثال من منتظر پیشنهاد باشگاه برای تمدید قراردادم هستم. وضعیت من فرق می‌کند. قرارداد من با بارسلونا در پایان فصل منقضی می‌شود و با دستمزدی پایین‌تر قراردادم را تمدید خواهم کرد. ما داریم به باشگاه کمک می‌کنیم. واقعاً انتقاداتی که به ما می‌شود را درک نمی‌کنم، انتقاداتی که بی‌معنی است.

مدافع آبی‌واناری‌ها که قرار است این فصل در خط میانی بازی کند، صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: هر سال از من خواسته می‌شود که در خط دفاعی بازی کنم، اما حالا با داشتن دو مدافع میانی در ترکیب‌مان و با توجه به شیوه تمرینات و بازی‌ها، خودم را بیشتر در پست هافبک می‌بینم. می‌خواهم در پست هافبک بازی کنم، اما در نهایت این بسته به تصمیم سرمربی دارد.

وی در پایان با اشاره به دوران «پسامسی» خاطرنشان کرد: باید متحدتر از همیشه باشیم و رقبا را بیشتر تحت‌فشار قرار دهیم. اگر نمی‌توانیم 40 گلی که مسی برای‌مان به ثمر می‌رساند را بزنیم، باید سعی کنیم 30 گل‌زده با 10 گل‌خورده کمتر داشته باشیم.

انتهای پیام/