روسیه پهپادهای اوکراین در خرسون و زاپروژیا را منهدم کرد
روسیه پهپادهای اوکراین در خرسون و زاپروژیا را منهدم کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه آخرین تحولات میدان نبرد با اوکراین را در قالب گزارش جدیدی اعلام کرد. وزارت دفاع روسیه امروز چهارشنبه در گزارش روزانه خود اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور در جریان درگیری ها در محور کوپیانسک نزدیک به ۱۰۰ نیروی ارتش اوکراین را کشتند. […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه آخرین تحولات میدان نبرد با اوکراین را در قالب گزارش جدیدی اعلام کرد.
وزارت دفاع روسیه امروز چهارشنبه در گزارش روزانه خود اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور در جریان درگیری ها در محور کوپیانسک نزدیک به ۱۰۰ نیروی ارتش اوکراین را کشتند.
بنا به این گزارش، نیروهای ارتش روسیه بخش اصلی ودیانو را در مسیر دونستک آزاد کردند، که در اثر درگیری ها در این منطقه بیش از ۵۰ نظامی اوکراینی کشته شدند.
در گزارش وزارت دفاع روسیه یادآور می شود که نیروهای روسی پایگاه فرماندهی اوکراین در لیمان در منطقه کراماتورسک را هدف قرار دادند. همچنین نیروهای ارتش روسیه یک انبار مهمات متعلق به ارتش اوکراین را که حاوی ۲هزار موشک گراد و بیش از ۳ هزار گلوله توپ بود، منهدم کردند.
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نیروهای روسی ضدحمله سه گروه اوکراینی در لوهانسک را خنثی کردند و در درگیری های این منطقه تلفات نیروهای ارتش اوکراین به بیش از ۶۰ نفر رسید.
بنا به اعلام ارتش روسیه، سیستم های پدافند هوایی این کشور سه پهپاد را در مناطق زاپروژیا و خرسون منهدم کردند.