رویدادی برای کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به موزه
رویدادی برای کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به موزه

به گزارش ایسنا، این رویداد با همکاری «ایکوم ایران (شورای بین‌المللی موزه‌ها)» و «موزه کودک ارومیه» برای کودکان و نوجوانان تا سن ۱۸ سال و در دو بخش «نمایشگاه عکاسی کودکان از مجموعه شخصی خود» و «عکاسی از چیدمان موزه‌ها» در شهر ارومیه (استان آذربایجان غربی) برگزار می‌شود.   شرکت‌کنندگان در بخش «نمایشگاه عکاسی کودکان […]

به گزارش ایسنا، این رویداد با همکاری «ایکوم ایران (شورای بین‌المللی موزه‌ها)» و «موزه کودک ارومیه» برای کودکان و نوجوانان تا سن ۱۸ سال و در دو بخش «نمایشگاه عکاسی کودکان از مجموعه شخصی خود» و «عکاسی از چیدمان موزه‌ها» در شهر ارومیه (استان آذربایجان غربی) برگزار می‌شود.  

شرکت‌کنندگان در بخش «نمایشگاه عکاسی کودکان از مجموعه شخصی خود» امکان شرکت در نمایشگاه حضوری ارومیه را نیز دارند، همچنین می‌توانند در منطقه زندگیشان این نمایشگاه را برپا کنند. در بخش  «عکاسی از چیدمان موزه‌ها» نیز می‌توانند هم از چیدمانی که به نظرشان مطلوب است عکاسی کنند و هم از چیدمان موزه‌ای که آن را نپسندیده‌اند.

مهلت ارسال آثار برای شرکت در این رویداد تا پانزدهم مرداد ماه ۱۴۰۱ است. شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق ایمیل childreartsmuseum@gmail.com و یا در نرم افزارهای تلگرام و واتساپ  به شماره ٠٩١٢٧١٨٩٨٩٠ آثار خود را ارسال کنند.  

برای ارسال آثار لازم است اطلاعاتی چون، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، محل زندگی، نام موزه‌ای که از آن عکاسی کرده‌اید، توضیحاتی درباره موزه و عکس و عکاس ارائه شود.

انتهای پیام

منبع