رژیم صهیونیستی: تعهدی برای آزادی اسرای فلسطینی ندادیم
رژیم صهیونیستی: تعهدی برای آزادی اسرای فلسطینی ندادیم

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت روزنامه عربی ۲۱، یک خبرنگار سیاسی در مصاحبه با رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گفت: اسرائیل از مصر برای کمک به برقراری توافق آتش بس قدردانی کرد. توافق آتش‌بس با پرونده آزادی خلیل عواوده، اسیر فلسطینی و بسام السعدی، از رهبران جنبش جهاد اسلامی که هفته گذشته بازداشت شد، […]

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت روزنامه عربی ۲۱، یک خبرنگار سیاسی در مصاحبه با رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گفت: اسرائیل از مصر برای کمک به برقراری توافق آتش بس قدردانی کرد. توافق آتش‌بس با پرونده آزادی خلیل عواوده، اسیر فلسطینی و بسام السعدی، از رهبران جنبش جهاد اسلامی که هفته گذشته بازداشت شد، ارتباطی ندارد.
جدعون ساعر، وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که این رژیم هیچگونه تعهدی درباره آزادی السعدی نداده است. وی گفت: مصر در این خصوص تعهد داده است نه اسرائیل.
ساعر گفت: هیچ قصد و نیتی برای آزادی بسام السعدی و خلیل العواوده قبل از پایان دوره بازداشت اداری وی نداریم.
رژیم صهیونیستی دوشنبه مدعی شد که این رژیم تمام اهداف حمله خود به غزه را که شامل ۱۴۶ هدف بوده است محقق کرد.
محافل سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی نیز مدعی شدند که رژیم صهیونیستی دو هدف اصلی را محقق کرده است که رد کردن معادله تهدید شهرک‌نشینان در اسرائیل و غلاف غزه به‌ دنبال یک عملیات بازداشت اداری در کرانه باختری و ترور رهبران نظامی جنبش جهاد اسلامی در نوار غزه است.
رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، پیام‌هایی که در میان وزرای دولت اسرائیل ارائه شده تمرکز بر لطمه زدن به رهبری جنبش جهاد اسلامی و حفظ حق پاسخ در صورت نقض آتش بس است.
انتهای پیام