رکورد‌های جدید هالند در شب صعود دورتموند
رکورد‌های جدید هالند در شب صعود دورتموند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارلینگ هالند با به ثمر رساندن دو گل در تساوی 2-2 شب گذشته (سه‌شنبه) تیمش برابر سویا در آلمان رکورد دیگری را در کارنامه افتخاراتش به ثبت رساند. او که در پیروزی 3 بر 2 تیمش در بازی دور رفت هم دبل کرده بود، در مجموع 4 گل از 5 گل […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارلینگ هالند با به ثمر رساندن دو گل در تساوی 2-2 شب گذشته (سه‌شنبه) تیمش برابر سویا در آلمان رکورد دیگری را در کارنامه افتخاراتش به ثبت رساند. او که در پیروزی 3 بر 2 تیمش در بازی دور رفت هم دبل کرده بود، در مجموع 4 گل از 5 گل دورتموند را در شب صعود زردومشکی‌پوشان وستفالن به مرحله یک چهارم نهایی به ثمر رساند.

با این دو گل شمار گل‌های هالند در لیگ قهرمانان اروپا به 20 مورد افزایش پیدا کرد و این در حالی است که او تنها 14 بازی در لیگ قهرمانان اروپا انجام داده است. به این ترتیب هالند به سریع‌ترین بازیکن 20 گله تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد. پیش از او هیچ بازیکنی در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا نتوانسته بود که در 14 بازی نخست خود در این رقابت‌ها به طور متوسط 1.42 گل به ثمر برساند.

همچنین هالند با 20 سال و 231 روز سن، به جوان‌ترین بازیکن در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد که در شش بازی متوالی در این رقابت‌ها گلزنی می‌کند.

 

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/