رکورد جوان‌ترین بازیکن تاریخ مراکش به نام الخنوس ثبت شد
رکورد جوان‌ترین بازیکن تاریخ مراکش به نام الخنوس ثبت شد

به گزارش خبرگزاری مهر، اشرف حکیمی و حکیم زیاشدو بازیکن تیم ملی مراکش که در جام جهانی ۲۰۱۸ نیز حضور داشتند با حضور در ۷ مسابقه از جام ۲۰۲۲ قطر به رکورد ۱۰ بازی در رقابت های جام جهانی رسیدند. در بین بازیکنان کشورهای عربی محمد الدعایه دروازه بان تاریخی تیم ملی عربستان که در […]

به گزارش خبرگزاری مهر، اشرف حکیمی و حکیم زیاشدو بازیکن تیم ملی مراکش که در جام جهانی ۲۰۱۸ نیز حضور داشتند با حضور در ۷ مسابقه از جام ۲۰۲۲ قطر به رکورد ۱۰ بازی در رقابت های جام جهانی رسیدند.
در بین بازیکنان کشورهای عربی محمد الدعایه دروازه بان تاریخی تیم ملی عربستان که در جام های جهانی ۱۹۹۴ ، ۱۹۹۸ و ۲۰۰۲ حضور داشت تنها بازیکنی بود که به رکورد حضور در ۱۰ مسابقه جام جهانی دست یافت و به نظر می رسد مراکشی ها می توانند در جام آتی این رکورد را بهبود بخشند.
همچنین در بازی تیم ملی مراکش مقابل کروواسی بلال الخنوس با ۱۸ سال و ۲۲۱ روز به عنوان جوان ترین بازیکن تاریخ تیم ملی مراکش در رقابت های جام جهانی به میدان رفت. پیش از این رکورد جوان ترین بازیکن تاریخ مراکش در جام جهانی در اختیار اشرف حکیمی قرار داشت که در ۱۹ سالگی در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به میدان رفت.