زاخارووا: زلنسکی برای گرفتن کمک بیشتر به آمریکا رفت
زاخارووا: زلنسکی برای گرفتن کمک بیشتر به آمریکا رفت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد رئیس جمهور اوکراین برای تامین دوباره سلاح به آمریکا رفته است. «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که هدف از «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین به آمریکا، دریافت کمک های مالی و نظامی بیشتر از واشنگتن بوده است. سخنگوی […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد رئیس جمهور اوکراین برای تامین دوباره سلاح به آمریکا رفته است.
«ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که هدف از «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین به آمریکا، دریافت کمک های مالی و نظامی بیشتر از واشنگتن بوده است.
سخنگوی وزارت خارجه روسیه در ادامه تاکید کرد: هدف از این دیدار قابل پیش بینی بود. زلنسکی آمده بود تا کمک مالی و نظامی بیشتری مطالبه کند. او حتی با مطالباتی نیامد، او را کسانی به واشنگتن آوردند که در نهایت این کمک های مالی را دریافت خواهند کرد.
زاخارورا ادامه داد: آنها او را مانند یک عروسک به آنجا آوردند، او را به همه نشان دادند، او را سوار هواپیما کردند و او را برگردانند.
این دیپلمات ارشد وزارت خارجه روسیه گفت که در نهایت قول کمک داده شد و همه چیز به نحوی پیش رفت تا هیچکس در کنگره آمریکا شک نداشته باشد که رژیم کی یف نیاز به حمایت بیشتری دارد.