زادمهر: رئیس بعدی فدراسیون فوتبال باید به قرارداد با اسکوچیچ پایبند باشد/ رفتارهای انجام شده اخلاقی نبود
زادمهر: رئیس بعدی فدراسیون فوتبال باید به قرارداد با اسکوچیچ پایبند باشد/ رفتارهای انجام شده اخلاقی نبود

محمدرضا زادمهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد اتفاقاتی که اخیراً درخصوص سرمربیگری تیم ملی رخ داد، اظهار داشت: خوشحالم از اینکه اسکوچیچ ماند، رفتار خوبی با او نشد و خود اسکوچیچ هم با این تناقض‌ها و برخوردها متوجه شد که چقدر فضای مدیریتی ما دچار مشکل است. قطعاً اثرات آن را […]

محمدرضا زادمهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد اتفاقاتی که اخیراً درخصوص سرمربیگری تیم ملی رخ داد، اظهار داشت: خوشحالم از اینکه اسکوچیچ ماند، رفتار خوبی با او نشد و خود اسکوچیچ هم با این تناقض‌ها و برخوردها متوجه شد که چقدر فضای مدیریتی ما دچار مشکل است. قطعاً اثرات آن را هم در آینده خواهیم دید.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود بعد از برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال و معرفی رئیس جدید باز هم این احتمال وجود دارد که موضوع برکناری اسکوچیچ باز شود، خاطرنشان کرد: به هرشکل نزدیک جام‌جهانی هستیم و باید قرارداد سرمربی تیم ملی طوری باشد که هر کسی هم به فدراسیون آمد، به آن پایبند بماند.

زادمهر تأکید کرد: بهترین گزینه در این شرایط خود اسکوچیچ بود که نسبت به تیم شناخت پیدا کرده است. ضمن اینکه او مسئولیت تیم ما را در شرایط بسیار بدی پذیرفت و با این حال نتایج خوب و مطلوبی به دست آورد. در آن مقطع کسی فکرش را نمی‌کرد که به این سادگی به جام‌جهانی برویم. جامعه ورزش ما باید به مسائل اخلاقی پایبند باشد. رفتاری که اتفاق افتاد اخلاقی نبود و برکناری اسکوچیچ کار درستی به نظر نمی‌آمد.

 

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ادامه داد: باید قدردان اسکوچیچ  و زحماتی که برای تیم کشید، باشیم. این اتفاق جالبی نمی‌تواند باشد که یک نفر دیگر تیم را بالا برده و به جام‌جهانی رسانده و مربی دیگری بیاید و با تیم به قطر برود. قبلاً هم کلی روی تیم و مسئله مربیگری هزینه شد اما از گروه خودمان بالا نرفتیم. اگر با اسکوچیچ هم به دور بعدی صعود نکنیم اتفاقی نمی‌افتد و تازه رسیده‌ایم به همان نقطه قبلی، چه بسا که ما هنوز فرصت صعود از مرحله مقدماتی را با اسکوچیچ داریم.

زادمهر در مورد اینکه فضای چند دستگی ایجاد شده در تیم ملی به این تیم در جام‌جهانی لطمه نخواهد زد، گفت: تیم ملی یک خانواده است که مربی و سرپرست در ایجاد همدلی و اتحاد نقش موثری دارند. همه باید دور هم جمع شده و با یک هدف کار را دنبال کنند. ان‌شاءالله که مسئله را حل کنند.

پیشکسوت فوتبال از اظهارنظر در خصوص بازگشت مهدی تاج به عرصه فوتبال و تلاشش برای رسیدن به ریاست فدراسیون فوتبال خودداری کرد و گفت: راجع به این مسئله فقط می‌توانم بگویم که ما رئیس فدراسیون‌های خوبی مثل دادکان و صفایی‌فراهانی داشتیم که الان هم بهتر از هر کسی می‌توانند فوتبال را اداره کنند.

بازیکن سابق پرسپولیس در مورد اینکه سرخپوشان نتوانسته‌اند تا امروز مشکل خط حمله خود را برطرف و مهاجم خوب و ششدانگی جذب کنند، یادآور شد: برای جذب مهاجم هنوز فرصت هست و امیدوارم در زمان باقی‌مانده بتوانند بازیکن خوبی را به خدمت بگیرند.
انتهای پیام/

منبع