ساعی: مشکلی با مداح نداریم/ باید به مقانلو زمان داد
ساعی: مشکلی با مداح نداریم/ باید به مقانلو زمان داد

به گزارش ایسنا، هادی ساعی در حاشیه مراسم رونمایی از سردیس مدال آوران المپیک در مورد ناراحتی مینو مداح سرمربی بانوان که اعتقاد داشت شما باعث شدید بهترین مربی آسیا انتخاب نشود، بیان کرد: خانم مداح در حال حاضر ناراحتی ندارد. انتخاب بهترین مربی پروسه داشت. صادقانه می‌گویم. استاد کانگ مشاور ما است در مسابقات […]

به گزارش ایسنا، هادی ساعی در حاشیه مراسم رونمایی از سردیس مدال آوران المپیک در مورد ناراحتی مینو مداح سرمربی بانوان که اعتقاد داشت شما باعث شدید بهترین مربی آسیا انتخاب نشود، بیان کرد: خانم مداح در حال حاضر ناراحتی ندارد. انتخاب بهترین مربی پروسه داشت. صادقانه می‌گویم. استاد کانگ مشاور ما است در مسابقات به خصوص کره جنوبی هم کره ای ها از او سوال کردند که‌چه کسی را انتخاب کنیم. وی همه مسایل را در نظر می‌گیرد و احساساتی هم هست و دیده بود که تیم پسران ناراحت هستند. بعد هم از من پرسیدند و گفتم پیشنهاد خوبی است.

وی در ادامه افزود: جایگاه و زحمت مداح با این موارد به خطر نمی‌افتد. من با مداح صحبت کردم. ما یک تیم هستیم و دختر و پسر نداریم گاهی صلاح هست که در تیم اتفاقاتی بیفتد. مداح را مانند خواهرم می‌دانم از نظر اخلاقی و فنی او را قبول داریم و از او حمایت می‌کنم خیلی از جاها حق او ضایع شد و اینجا هم حق او بود که باشد. ولی یک صلاحی بود که آن لحظه انجام دادیم و خانم مداح هم پذیرفت و خدا را شکر هیچ مشکلی نداریم. او همکاری خودش را با ما ادامه می‌دهد. در تکواندو و تیم‌های ملی ارتباط آنقدر خوب و نزدیک است که همه مسائل را درک می کنند. همین اتفاق هم باعث شد که تیم، قهرمان آسیا شود و خانم مداح هم این مسئله را درک می کند. با هم صحبت کردیم مشکلی نیست و کار می کند.

او ادامه داد: کار در بازی‌های کشورهای اسلامی بسیار سخت و رقابت در این بازی ها سنگین است. ازبکستان که قهرمان آسیا شد در بازی ها حضور دارد. آذربایجان و ترکیه هم هستند و ستاره هایی هم از آفریقا حضور دارند و به نظرم رقابت‌های تکواندوی بازی‌های کشورهای اسلامی نزدیک به مسابقات قهرمانی جهان است.  

ساعی در مورد اینکه گفته شد ممکن است مقانلو بعد از قهرمانی آسیا برکنار شود و یوسف کرمی جایگزین شود، گفت: یوسف کرمی قرار بود که در کنار ما باشد اما قراردادی برای پیش آمد از این رو مجبور شدیم که او را از دست بدهیم. خوشحالیم که مربیان ما به سطحی رسیده اند که از آنها در کشورهای دیگر استفاده می شود.

او افزود: باید به مقانلو زمان داد، تیم او جوان است و بچه‌ها ها کم تجربه هستند از این تیم جوان انتظار زیادی داشتیم. یک ظرف گنجایش مشخصی دارد و بیش از آن نمی توان داخل آن ریخت بچه‌ها حتی گاهی بیشتر از توان خود ظاهر شدند. دانیال در اولین تجربه خود در کره و در اولین بازی به حریف کره‌ای خورد و او را شکست داد ولی پای فینال به قهرمان المپیک با اختلاف کم باخت. در کشورهای اسلامی اگر دانیال باشد، حریفش به راحتی نمی‌تواند او را شکست دهد. به این تیم جوان امیدوارم و اگر به این کادر جوان و بازیکنان فرصت داده شود، نتایج خوبی کسب می شود. بعلاوه قوانین نیز ۲۰ روز قبل از مسابقات عوض شده بود که ما حتی در لیگ هم آنها را تجربه نکرده بودیم و این مقداری سخت بود.

او در خصوص اینکه بسحاق مربی تیم امید خواهد شد یا تیم اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی، گفت: وی در بازی‌های کشورهای اسلامی سرمربی خواهد بود.

ساعی در مورد اینکه دیروز یوسف کرمی گفت فقط در اسم مشاور ساعی هستم و هیچ مشاوره‌ای تا حالا ندادم، گفت: ما در خدمت او هستیم. چرا ناراحت بود؟ ما در جلسه کمیته فنی از او دعوت کردیم و حضور داشت و بعد از آن هم جلسه ای نداشتیم. حتما با او صحبت می کنم‌.

انتهای پیام

منبع