سالن اصلی پردیس راگا به بهره‌برداری رسید
سالن اصلی پردیس راگا به بهره‌برداری رسید

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، سالن اصلی پردیس سینمایی راگا همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) با حضور مدیران موسسه سینما شهر و تصویر شهر به بهره برداری رسید. مجید اکبرشاهی مدیرعامل این موسسه ضمن اعلام این خبر گفت: پردیس سینمایی راگا با دارا بودن سه سالن […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، سالن اصلی پردیس سینمایی راگا همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) با حضور مدیران موسسه سینما شهر و تصویر شهر به بهره برداری رسید.
مجید اکبرشاهی مدیرعامل این موسسه ضمن اعلام این خبر گفت: پردیس سینمایی راگا با دارا بودن سه سالن و ظرفیت ۶۰۴ صندلی یکی از سینماهای زیرمجموعه این موسسه است که در حال حاضر سالن اصلی آن با حمایت موسسه سینما شهر بازسازی شده است.
وی افزود: سالن اصلی پردیس سینمایی راگا با ظرفیت ۳۱۰ صندلی از آخرین فناوری‌های تصویری دیجیتالی برخوردار است که از یک ماه گذشته فعالیت تعویض و نصب صندلی‌ها، کف پوش سالن و بهسازی اسکوتی دور سالن و سر پله‌های آن آغاز شده است و همزمان با سالروز میلاد حضرت رسول اکرم (ص) به بهره برداری رسید.
مدیرعامل موسسه تصویر شهر گفت: پردیس سینمایی راگا تنها سینمای منطقه شهرری است که اقبال مخاطبان از آن نسبتاً بالاست. در نیمه نخست امسال ۱۰۳ هزار و ۲۹۶ نفر این سینما را برای تماشای فیلم‌های مورد علاقه شان انتخاب کردند و در روز سه شنبه ۲۲ شهریور نیز رکورد روزانه این سینما با بیش از ۲۵۰۰ مخاطب شکسته شد که این تعداد بسیار حائز اهمیت است و امیدوار هستیم که پس از این هم بتوانیم شاهد افزایش بیشتر مخاطبان و استقبال شهروندان در این منطقه باشیم.
هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه سینما شهر نیز با اشاره به موقعیت خوب پردیس راگا در جدول رتبه بندی سینماهای کشور بیان کرد: این سینما به لحاظ استقبال مخاطب دارای ضریب اشغال نسبتاً خوبی است و باید توجه داشته باشیم که «سینما» علاوه بر آنکه یک فعالیت فرهنگی است، بخشی از اوقات فراغت مردم هم هست، بنابراین فضای سینما باید پاسخگوی نیازهای اوقات فراغت مردم باشد. تجربه نشان داده است که تفاوت فروش سینماهایی که بازسازی می‌شوند با قبل از بازسازی قابل مقایسه نیست و تجهیز و بهسازی سینماها در کنار فیلم‌هایی که اکران می‌شود در بهبود وضعیت آن و جذب مخاطب می‌تواند موثر باشد.
در پایان نیز محمدمهدی قلی زاده مدیر پردیس سینمایی راگا گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در این سینما در نیمه نخست سال برای حاضران ارائه کرد.
در این بازدید علاوه بر مدیران یاد شده، سعید ربیعی معاون اجرایی و مسعود نجفی مدیر پخش موسسه تصویر شهر، علی صبوری مدیر سینما فرهنگ و محمد کریمی مدیر پردیس سینمایی تماشا نیز حضور داشتند.