سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم
سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم

به گزارش خبرنگار مهر، سید سیروس پور موسوی عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: یکی از سخت‌ترین بازی‌های نیم‌فصل دوم لیگ را پیش رو داریم ولی برای کسب سه امتیاز بازی به میدان می‌رویم. وی با بیان اینکه بازیکنان تیم صنعت نفت آبادان از […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید سیروس پور موسوی عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: یکی از سخت‌ترین بازی‌های نیم‌فصل دوم لیگ را پیش رو داریم ولی برای کسب سه امتیاز بازی به میدان می‌رویم.

وی با بیان اینکه بازیکنان تیم صنعت نفت آبادان از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارند، افزود: با توجه به آنالیزی که روی حریف انجام دادیم امیدوارم که عملکرد مناسبی را داشته باشیم و این سال سخت را با موفقیت به پایان برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص غایبان این تیم در بازی فردا گفت: تمامی نفرات خود را برای بازی مقابل شهر خودرو مشهد در اختیار داریم.

وی در خصوص شایعه جدایی طالب ریکانی از تیم نفت آبادان نیز گفت: ریکانی تعصب خاصی به شهر خود دارد و نسبت به این تیم تعهد خود را نشان داده و تا پایان فصل در تیم خواهد ماند.

بازی تیم‌های صنعت نفت آبادان و شهر خودرو مشهد در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه عصر فردا در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.