سال فوتبال خوبی با پرسپولیس داشتیم
سال فوتبال خوبی با پرسپولیس داشتیم

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی گفت: خدا را شکر با توجه به شرایطی که در تیم وجود دارد سال خوبی را پشت سر گذاشتیم. البته بازی مهمی با نفت مسجدسلیمان داریم و می خواهیم سال فوتبالی خوشی را به اتمام برسانیم. وی ادامه داد: سال سختی به خاطر کرونا، تغییرات مدیریتی و رفت و […]

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی گفت: خدا را شکر با توجه به شرایطی که در تیم وجود دارد سال خوبی را پشت سر گذاشتیم. البته بازی مهمی با نفت مسجدسلیمان داریم و می خواهیم سال فوتبالی خوشی را به اتمام برسانیم.

وی ادامه داد: سال سختی به خاطر کرونا، تغییرات مدیریتی و رفت و آمد بازیکنان داشتیم. در کل شرایط خیلی سختی داشتیم اما توانستیم پس از تمام این فراز و نشیب ها به وضعیت خوبی برسیم. 

سرمربی سرخپوشان افزود: بیشترین سختی ها را بازیکنان تحمل کردند. فشارها را پشت سر گذاشتند و انتظارات را برآورده کردند. از آنها سپاسگزارم و امیدوارم تا پایان سال موفق شویم.

گل محمدی درباره حضور فرشاد فرجی در پرسپولیس گفت: مهدی ترابی و مغانلو را گرفتیم. عملکرد خیلی خوبی داشتیم. در مورد فرشاد فرجی هم صحبت هایی داشتیم و اگر مشکلات برطرف شود آن را به سرانجام می رسانیم. 

ادامه دارد…..