سخت‌ترین بازی حذفی با استقلال است/ جنگ نابرابر انتقالاتی داریم
سخت‌ترین بازی حذفی با استقلال است/ جنگ نابرابر انتقالاتی داریم

به گزارش مهر، حسین پاشایی در نشست خبری قبل از بازی پیکان مقابل استقلال تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال گفت: فکر می‌کنم سخت‌ترین قرعه به تیم پیکان خورده است. استقلال تیم باشخصیتی است. دیدار سختی با این تیم داریم. آنها به قدری بزرگ هستند که به بازیکنان ما انگیزه بدهند. امیدوارم […]

به گزارش مهر، حسین پاشایی در نشست خبری قبل از بازی پیکان مقابل استقلال تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال گفت: فکر می‌کنم سخت‌ترین قرعه به تیم پیکان خورده است. استقلال تیم باشخصیتی است. دیدار سختی با این تیم داریم. آنها به قدری بزرگ هستند که به بازیکنان ما انگیزه بدهند. امیدوارم با توجه به شناختی که از نقاط ضعف و قوت آنها پیدا کرده‌ایم بتوانیم یک بازی خوب همراه با نتیجه پیروزی را رقم بزنیم.

مربی تیم فوتبال پیکان تهران درباره اهمیت رقابت‌های جام حذفی برای این تیم افزود: اولویت ما برای لیگ برتر است. باید تلاش کافی برای به دست آوردن یک رتبه خوب در لیگ برتر انجام دهیم اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در جام حذفی هم موفق باشیم. امیدوارم با پیروزی از زمین بیرون بیاییم. امیدواریم بازی در ۹۰ دقیقه به سود ما تمام شود و کار به ۱۲۰ دقیقه نکشد.

مربی پیکان درباره تفاوت فنی ایجاد شده با توجه به تغییر در کادر فنی استقلال تاکید کرد: در مورد استقلال و تغییرات مربیان این تیم نمی‌توانم صحبت کنم اما فکر می‌کنم این دو مربی از بزرگان باشگاه استقلال هستند. امیدوارم هر کسی که مربی این تیم باشد، عملکرد خوبی داشته باشد.

پاشایی درباره تغییر در لیست بازیکنان پیکان برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر گفت: در جنگ نابرابر نقل و انتقالاتی هستیم. نمی‌توانیم ستاره جذب کنیم و تلاش کردیم تا از لیگ دسته اول، بازیکن بگیریم اما این اتفاق رخ نداد چون در حوزه منابع مالی دچار محدودیت هستیم. با این وجود باید بازیکن‌سازی می‌کنیم و در پایان لیگ از آن‌ها استفاده خواهیم کرد تا در آینده بتوانند در تیم‌های دیگر عملکرد خوبی داشته باشند.

مربی پیکان ادامه داد: قبلاً در این مسائل آقای غلامحسین پیروانی پیشتاز بودند. این کار هم به نوعی یک اجبار است و باید گفت که ما جوان‌ترین تیم لیگ هستیم. امیدوارم برای این تیم و آقای تارتار احترام بیشتری قائل باشیم.

او درباره تقابل با شهر خودرو نیز صحبت کرد و گفت: در بازی قبل خود دچار مشکل شدیم و داور به درستی اعلام پنالتی کرد. فلسفه وجود داور کنار دروازه این است که به داور کمک کند اما داور کنار دروازه اشتباه کرد و خطا را بیرون محوطه جریمه دید. همان صحنه اگر تبدیل به گل می‌شد، قطعاً روند بازی تغییر می‌کرد اما به داوران احترام می‌گذاریم.