سران رژیم صهیونیستی به خاطر جنایت‌هایشان باید مجازات شوند
سران رژیم صهیونیستی به خاطر جنایت‌هایشان باید مجازات شوند

به گزارش مهر به نقل از شبکه الاقصی، «اسماعیل رضوان» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی «حماس» امروز شنبه سخنانی را در خصوص جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان مطرح کرد. بر اساس این گزارش، این عضو ارشد جنبش حماس تأکید کرد: رژیم صهیونیستی جنایت‌های فراوانی را علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی مرتکب شده است. نهادهای بین […]

به گزارش مهر به نقل از شبکه الاقصی، «اسماعیل رضوان» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی «حماس» امروز شنبه سخنانی را در خصوص جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، این عضو ارشد جنبش حماس تأکید کرد: رژیم صهیونیستی جنایت‌های فراوانی را علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی مرتکب شده است. نهادهای بین المللی باید این جنایت‌ها را ثبت کنند.

اسماعیل رضوان در ادامه یادآور شد: لازم است جنایت‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه مردم فلسطین ثبت شود تا سران این رژیم در نهادهای ذی ربط مورد مجازات قرار گیرند. این عضو ارشد حماس پیشتر نیز در مواضعی به تشریح معادله پاسخگویی مقاومت به اقدامات متجاوزانه رژیم صهیونیستی پرداخته بود.

رضوان با اشاره به تداوم تجاوزگری‌های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، گفته بود: مقاومت دست بسته نخواهد ماند. اشغالگران باید مسئولیت جنایتشان علیه فلسطینیان به ویژه در نوار غزه را برعهده گیرند.