سرمربی النصر: برای بازی با 2 شیوه مقابل فولاد آماده شده‌ایم/ الغامدی: حریف قدرتمندی داریم
سرمربی النصر: برای بازی با 2 شیوه مقابل فولاد آماده شده‌ایم/ الغامدی: حریف قدرتمندی داریم

به گزارش تسنیم، مانو منزس در نشست خبری پیش از دیدار النصر عربستان مقابل فولاد ایران اظهار داشت: این بازی برای ما متفاوت است و باید بازیکنان را از لحاظ بدنی مهیا کنیم. خود را برای بازی با دو شیوه آماده کردیم. اگر حریف هجومی بازی کند، انتقال توپ به سرعت میان خط دفاع و […]

به گزارش تسنیم، مانو منزس در نشست خبری پیش از دیدار النصر عربستان مقابل فولاد ایران اظهار داشت: این بازی برای ما متفاوت است و باید بازیکنان را از لحاظ بدنی مهیا کنیم. خود را برای بازی با دو شیوه آماده کردیم. اگر حریف هجومی بازی کند، انتقال توپ به سرعت میان خط دفاع و حمله ما انجام می‌شود. ما در نیمه دوم بیشتر هجومی خواهیم بود. پیروزی و کسب سه امتیاز هدف ماست و تیم ما برای این موضوع آماده است.

وی با بیان اینکه باید بفهمد کدام شیوه برای شکست فولاد بهتر است، تصریح کرد: اگر حریف تدافعی باشد، به دنبال بهترین راه برای گلزنی خواهیم بود. ابتلای چند نفر از اعضای تیم به کرونا باعث نگرانی روانی اعضای تیم شده و روی همه تأثیر دارد. باید راه‌های جدیدی برای جبران غیبت بازیکنان مبتلا پیدا کنیم و نگران تأثیر این ابتلاها در تیم هستیم. ما باید راه حلی برای این موضوع و نیز بازیکنان غایب پیدا کنیم.

همچنین رائد الغامدی، بازیکن تیم النصر در این نشست خبری گفت: مقابل تیمی قدرتمند به میدان خواهیم رفت. اعتماد به نفس لازم را داریم و به دنبال پیروزی هستیم. ابتلای بازیکنان ما به کرونا مانعی مقابل ما نخواهد بود و تأثیری روی تیم ندارد. همه ما آماده بازی هستیم و امیدوارم به پیروز شویم.

انتهای پیام/