سرمربی سابق سوریه: عراق برابر ایران باید هجومی بازی کند
سرمربی سابق سوریه: عراق برابر ایران باید هجومی بازی کند

به گزارش تسنیم، فجر ابراهیم که سابقه رویارویی با ایران روی نیمکت تیم ملی سوریه را داشته در خصوص بازی ایران مقابل عراق گفت: در مسابقه روز سه شنبه عراق باید هجومی بازی کند و به این ریسک نیاز دارد. تیمی که می‌خواهد به جام جهانی صعود کند باید در بازی‌های سرنوشت ساز هجومی بازی […]

به گزارش تسنیم، فجر ابراهیم که سابقه رویارویی با ایران روی نیمکت تیم ملی سوریه را داشته در خصوص بازی ایران مقابل عراق گفت: در مسابقه روز سه شنبه عراق باید هجومی بازی کند و به این ریسک نیاز دارد. تیمی که می‌خواهد به جام جهانی صعود کند باید در بازی‌های سرنوشت ساز هجومی بازی کند و با بازی دفاعی به پیروزی نخواهد رسید. کسب 3 امتیاز مسابقه با ایران فرصت بزرگی به عراق می‌دهد تا به یکی از مجوزهای صعود به جام جهانی در این گروه نزدیک شود.

وی که به عنوان ناظر فنی کنفدراسیون فوتبال آسیا شاهد مسابقات مقدماتی جام جهانی است در خصوص تغییرات تیم ملی عراق با حضور سرمربی هلندی عراق عنوان کرد‌: ادووکات مقابل کره جنوبی بهترین روش را انتخاب کرد و موفق شد به یک امتیاز ارزشمند دست یابد. او موجب پیشرفت تیم ملی عراق شده اما در بازی مقال ایران باید هجومی کار کند چرا که فقط پیروزی در این مسابقه هواداران فوتبال عراق را برای رقم خوردن دومین صعود به جام جهانی امیدوار می‌کند.

 

انتهای پیام/